fbpx

Кохання назавжди: чотири ідеальні пари за знаком Зодіаку

Знайти свою другу половинку буде простіше, якщо звернути увагу на поради астрологів.

Експерти переконані, що сумісність характерів багато в чому залежить від знаку зодіаку, під яким народилися закохані. Деяких із нас зводить разом сам Всесвіт.

Овен і Терези

Овен і Терези точно знають, що таке кохання з першого погляду. Як тільки два ці знаки зустрічаються, між ними пробігає іскра, і приховувати свої почуття ніхто з них не збирається.

Кожен у цій парі готовий багатьом пожертвувати заради стосунків, їх не лякають складнощі. Згодом пристрасть між Овном і Терезами вщухає, як і в усіх союзах, але з’являються взаємна повага і справжнє кохання. Навіть рутина і побут не заважають Овну та Терезам відчувати себе найщасливішими протягом усього життя.

 

 

 

Близнюки та Скорпіон. Обох представників цього союзу Всесвіт наділив непростим характером. І Близнюки, і Скорпіони — вроджені лідери, які вимагають підпорядкування та не бажають визнавати своїх помилок. На шляху до щастя цим закоханим доведеться пройти чимало випробувань. За словами астрологів, вони будуть сваритися і розлучатися, то знову миритися, але з часом все ж таки зроблять вірний вибір, зрозумівши, що не можуть жити один без одного.

Лев та Риби

Лев та Риби на перший погляд зовсім різні люди. Леви люблять бути в центрі уваги, не можуть всидіти вдома, вони товариські, відкриті та життєрадісні.

Меланхолійні Риби із задоволенням проведуть вихідні в чотирьох стінах і походу в ресторан віддадуть перевагу домашній вечері.

Проте протилежності притягуються, і така різниця характерів лише допомагає Леву та Рибам вибудувати міцні стосунки. Риби застерігають свого партнера від можливих помилок та необачних рішень, а Леви знають, що вони завжди мають надійний тил.

Стрілець і Діва

Стрілець і Діва – один із найсуперечливіших, але міцних спілок. Прагматична і раціональна Діва все життя може докоряти Стрільцю за вітряність і легковажність, а той у відповідь звинувачуватиме кохану людину в тому, що та й сама не вміє насолоджуватися життям, і їй заважає.

У цих стосунках будуть і сварки, і розставання, але у підсумку доля не матиме шансу остаточно зруйнувати цю пару.

Related Post

Любовний гороскоп на 14 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 14 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 жовтня 2021 року Овен Те, що починалося як казка, давно стало реальним життям, в якому вам доводиться жити. Втім, і реальному житті можна

Гороскоп КОХАННЯ на 30 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 30 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні розмова з вашим коханим може виявитися досить важкою і не принесе задоволення ні вам, ні йому. Однак вона просто необхідна для того, щоб розставити всі

Гороскоп на 27 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 27 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 27 вересня 2020 Овен Доля до вас прихильна. Не соромлячись, звертайтеся за допомогою до своїх рідних і близьким. Зараз не варто поспішати з прийняттям рішень, краще як слід