fbpx
Перейти до вмісту

Кохання по гороскопу. Сумісність знаків зодіаку в ліжку та стосунках

За словами астрологів, за близькість у стосунках відповідають планети Марс та Венера. Вважається, що саме ці планети та їхні взаємини зі знаками зодіаку визначають те, яким має бути ідеальний партнер.

Фахівці склали гороскоп, який ґрунтується на типових характеристиках усіх представників знаків Зодіаку. Цей гороскоп допоможе знайти відповідного партнера, краще розібратися в уподобаннях одне одного і зробити ваше життя щасливим і повноцінним.

Овен

Яскраві та самодостатні Овни – підопічні планети Марс, яка дарує їм емоційність, волю до перемоги та чуттєвість. Овен швидко захоплюється, але так само швидко остигає до партнера. Представникам цього знаку Зодіаку підійдуть Овен, Лев, Стрілець, Близнюки та Водолій. Ці знаки посилюватимуть його пристрасть та стимулюватимуть розвиток творчих талантів.

Телець

Тельці дуже рідко можуть перебувати у дружніх стосунках із протилежною статтю. Їм потрібен постійний тілесний контакт, інтелектуальна та духовна близькість. Крім того, Тельцям потрібна романтика, краса та гармонія, різноманітність кольорів, фарб, запахів, відчуттів. Хороша сумісність у Тельців із Тельцем, Дівою, Козорогом, Раком та Рибами.

Близнюки

Активні та інтелектуальні Близнюки люблять експерименти, завжди відкриті новому і прагнуть розкрити свій потенціал на повну. З представниками цього знаку Зодіаку встановлюються міцні зв’язки, зберігається тривалість, захоплення. Найкомфортнішими партнерами для них будуть Близнюки, Терези, Водолій, Лев та Стрілець.

Рак

Для гармонії у стосунках Ракам найважливіше мати довірчі та максимально глибокі стосунки з партнером. Представники цього знаку нерозривно пов’язують близькі та сімейні відносини, часто визначають їхню мету, як розвиток та появу дітей. За темпераментом Ракам ідеально підходять Терези, Телець, Діва, Рак та Скорпіон.

Лев

Лев вимагає прив’язаності, відповідає за партнера, відразу ж визначає перспективи інтимних взаємин, мотивується любов’ю та близькістю. Левам важливо бути з партнером на одній хвилі, тому найкращим сексуальним партнером для них стане Овен, Стрілець, Близнюки та Терези.

Діва

Холодні та зовні неприступні Діви підсвідомо перебувають у пошуку партнера, який готовий розпалити вогонь пристрасті та показати весь спектр чуттєвості, на який Діва здатна. Представник цього знаку Зодіаку прагне зберегти гармонійні інтимні відносини, найоптимальнішим і практичним способом, часом забуваючи про романтику. Ідеальним партнером для них стане Діва, Телець, Козоріг, Скорпіон та Рак.

Терези

Терези найбільше потребують розуміючого, красивого і дипломатичного партнера. Для них важливим є поєднання енергетики та чуттєвого порозуміння, а також взаємний інтерес до експериментів. У близькому плані цей знак Зодіаку найкраще задовольнить стосунки з Водолієм, Овном, Раком та Близнюком.

Скорпіон

Скорпіон вважається найпривабливішим знаком в астрології. Завдяки цьому, представники цього знаку Зодіаку є сумісними з багатьма сузір’ями, адже здатні розкрити потенціал кожного. Набути повного стану задоволення Скорпіону допоможуть представники Раку, Риби, Діви, Скорпіона та Козорога.

Стрілець

Стрілець відчуває сильне тяжіння до тих, хто з ним на одній духовній хвилі. Представник цього знаку допомагатиме партнерові наповнитися внутрішнім світлом та енергією, яка дозволить зважитися на щось нове у стосунках. Найчастіше найкраща сумісність у Стрільців виходить із Левами, Овнами, Терезами, Водоліями та Стрільцями.

Козоріг

Дисципліновані та відповідальні Козороги вимогливі та вибіркові щодо відносин. Представникам цього знаку Зодіаку важливо не так відчувати фізичний потяг до партнера, а й відчувати до нього повагу, людський інтерес та психологічну близькість. Найкращим  партером для Козорога стануть Риби, Скорпіони, Діви та Тельці.

Водолій

Водолії завжди знаходяться в пошуку особливого, незвичайного партнера, їм важливо відчувати, що при спілкуванні вони начебто розгадують таємницю та розкривають усі грані особистості партнера. Представник цього знаку завжди спрямований на авантюри та екстремальні пригоди. У близькій сфері Водоліїв задовольнить представник Близнюків, Терезів, Овна та Стрільців.

Риби

Риби розкривають себе та свої підсвідомі бажання саме у інтимній сфері. У представників цього знаку Зодіаку живий непередбачуваний темперамент, як у повсякденному житті, так і в ліжку. Глибока сумісність у Риб складатиметься з Тельцями, Козорогами, Раками та Скорпіонами.