Кохання по китайському гороскопу: з ким Вам судилося бути разом

1 лютого вже точно настане рік Тигра! Які знаки знайдуть любов у 2022-му? І які знаки ідеально одне одному підходять у будь-якому році

Новий рік, нові звички, нові обіцянки… Так, хто ж не любить побудувати масштабні плани. Хм, а що щодо прогнозів?

Заглянувши одним оком у китайський гороскоп (а краще відразу двома) ви можете дізнатися, яка з ваших життєвих сфер найактивніша цього року: удача, гроші чи навіть кохання? Швидше дивіться, яким знакам цього року чекати зізнання від свого чоловіка чи зустрічі з новим об’єктом кохання.

Кролик

Народжених під знаком Кролика китайський гороскоп попереджає про можливе повернення колишніх. Ось так початок, правда?

Але ж на цьому не все! Чекайте цього року безліч шансів вступити в нові відносини. Закоханість ніби витає в повітрі, і, головне, не чинити опір їй, а плисти за течією. Кролик в цілому вкрай наполегливий цього року, тому не дивуйтеся, якщо визнання даються вам дуже легко.

Дракон

Що ж до Дракона, тут китайський гороскоп пророкує стабільні стосунки, але не без сюрпризів! Можливі конфлікти, що виникають рівному місці. Причому це стосується не лише другої половинки, а й членів сім’ї. Терпіння має стати девізом, адже тільки так народженим під знаком Дракона вдасться вивести стосунки на новий рівень.

Коза

Народженим під знаком Кози гороскоп радить не гальмувати на поворотах. Нові відносини цілком імовірно увірвуться в твоє розмірене життя і перевернуть все вгору дном.

Єдина порада від китайського гороскопу — не чини опір. Круті злети та падіння неминучі цього року, тому прислухайся до серця та, для додаткової впевненості, уявляйте себе героїнею класного серіалу.

Бик та Тигр

Ви, напевно, чули, що протилежності притягуються? Це повністю описує стосунки народжених під знаками Тигра та Бика. На перший погляд, у них немає жодної краплі спільного. Тигр імпульсивний, любить почати та не закінчити. Бик же, навпаки, довго й завзято йде до мети. Але цього року китайський гороскоп обіцяє знакам найсильніший ментальний зв’язок.

Швидше за все, закоханість наздожене друзів, які давно живуть інтерес один до одного, або ж знайомство відбудеться у творчій атмосфері. Креативність та дух суперництва буде захльостувати. Головне, щоб ці двоє не почали ворогувати, а, навпаки, об’єднали сили та стали єдиними.

Мавпа та Дракон

Чи не помічали пильних поглядів на навчанні? Цілком можливо, що хтось із твоїх однокурсників чи колег хоче, але боїться підійти. Саме таку картину представляє китайський гороскоп для знаків Мавпи та Дракона.

Навчальна атмосфера, спільні проекти, дедлайни — ключик до відносин цієї комбінації. Цього року для цих знаків вкрай важливо зустріти другу половинку балакучу і розділяючу схожі інтереси, щоб провести рік Бика в постійному розвитку.

Собака та Щур

Нестандартна комбінація Щура і Собаки також набуде міцного зв’язку цього року. Відносини цих знаків взагалі більше схожі на комедійний серіал. Товариські та креативні щури знайдуть собі своєрідний «стоп-кран» у вигляді другої половинки, народженої під знаком Собаки.

Не дивно, що ці знаки порозуміються! Поки Щур закочує вечірку, Собака стежить, як би вцілів будинок після свята, і це не обов’язково має бути чийсь день народження.

Бик та Півень

Серйозність і вірність — девіз пари Бика та Півня цього року. Обидва знаки відрізняються унікальною відданістю. Зведе їх, мабуть, загальна проблема, коли потрібно швидко брати ситуацію під контроль.

Можливо, така комбінація виглядає з боку як престаріла подружня парочка, але зв’язок, що виник між представниками знаків говорить про зворотне. Подібний союз нинішнього року триватиме досить довго, адже Півень і Бик вибирають прицільно і надовго.

Свиня та Щур

Кого точно не вдасться розчепити, так це пара Свині та Щура. Народжених під цим знаком об’єднує багато чого: легка вдача, різноманітність інтересів і, звичайно ж, постійна жага змін.

Не дивуйтеся, якщо пара Свині та Щура стане найкреативнішою у вашому оточенні. Незважаючи на задерикуваний сміх і несерйозне ставлення буквально до всього, ці знаки ніколи не поставлять один одного в незручне становище. Для них дуже важливі рівність та взаємоповага. І, звичайно ж, вони на дух не переносять брехню.

Коза та Кінь

Найближчі за розташуванням, знаки Коня та Кози можуть, за іронією, розпочати стосунки після конфлікту. Вони вкрай схожі, тому бісять один одного кожною звичкою. Однак незабаром роздратування зміниться закоханістю.

Цілком імовірно, що оточення довго не здогадуватиметься про почуття, що спалахнули, адже народжені під знаком Коня і Кози вміють тримати язик за зубами. Локальні жарти, переглядання та таємні побачення є основою цього союзу.