fbpx
Перейти до вмісту

Кохання Раків, цілі Львів та удача Терезів: докладний гороскоп з 10 по 16 жовтня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

Для ОВНІВ саме час подбати про активніше використання своїх знань та навичок. Постарайтеся отримати вигоду з того факту, що ви відрізняється від інших.

У ТЕЛЬЦІВ напружений і дуже відповідальний тиждень. Декому доведеться освоювати нове місце існування, іншим — активно перебудовувати під себе те, що їх оточує.

БЛИЗНЮКАМ період обіцяє можливість кар’єрного підвищення і пропонує активізувати листування з потрібними особами. Не відмовляйтеся від пропозицій, якщо вони обіцяють зміни у професійній галузі.

РАКАМ зараз рекомендується віддавати борги, звільняючи свою свідомість для найважливіших питань. Не захоплюйтеся насолодами типу комп’ютерних ігор: тільки у спілкуванні з іншими ви можете розкрити свої можливості.

ЛЬВИ, події в житті друзів можуть стати для вас попередженням, змусять замислитися про свій спосіб життя. Це може стосуватися фінансів, роботи зі здоров’ям чи постановкою нової мети.

ДІВИ сповнені позитивної енергії та творчих планів, завдяки чому справлять сприятливе враження на своє оточення. Але не перевтомлюйтесь і стежте за тим, який вплив на вас роблять різні продукти.

У ТЕРЕЗІВ вдалий час для обміну інформацією. Зміцнити своє становище у суспільстві ви зможете за рахунок розвитку в собі якостей лідера чи чесного підприємця.

СКОРПІОНИ, якщо вам не подобається ваше фінансове становище, почніть його поступово змінювати. Намічається прорив у роботі, ідеї виникають буквально з повітря.

Для СТРІЛЬЦІ відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. Відповідний період для того, щоб заявити про себе, проявити свою індивідуальність у манері одягатися, говорити та рухатися.

КОЗЕРІГИ зав’яжуть корисні знайомства, хтось почне замислюватися про нове місце роботи. Сприятливо проходять звернення до начальства, успішно йдуть у хід дружні зв’язки.

ВОДОЛІЇ, підвищуйте свою цінність як професіонала: вивчайте останні новинки у своїй галузі, набувайте необхідних навичок, розробляйте самостійні проекти.

У РИБ відносини з партнерами зараз ускладняться через крайню незговірливість обох сторін. Постарайтеся перевести всі розбіжності в конструктивне русло.