fbpx
Перейти до вмісту

Кохання Раків, емоції Терезів і гроші Водоліїв: гороскоп на 12 грудня для кожного знаку зодіаку

  • від

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку
на 12 грудня 2021 року

Овен

Стережіться службових романів – дуже шкідливі для здоров’я. Якщо ж порада запізнилася, спробуйте принаймні постаратися зберегти його в відносному секреті.

Телець

Подію, яка відбудеться сьогодні, ви не зможете ні змінити, ні запобігти, ні поспішати. Тож чи варто витрачати сили на спроби?

Близнюки

Наскільки б дивними не здавалися ідеї, що відвідують вашу, а також навколишні голови, жодна з них не повинна бути відкинута без ретельного розгляду. Сьогодні у вас є шанс знайти в цьому попелі справжню перлину.

Рак

Члени вашої сім’ї теж люди і іноді потребують свободи дій, не кажучи вже про свободу слова, в розумних межах, звичайно. Подовжіть повідець.

Лев

Сьогодні основне занепокоєння вам доставлятиме ваш друг. Він настільки стурбований проблемою отримання того, що хоче, що не надто контролює свої дії. Ваше завдання – уберегти його від неприємностей.

Діва

Сьогодні ви можете опинитися в тій ситуації, якої так хотіли уникнути. Широкі жести у разі – досить поганий спосіб прикрити відсутність ідеї. Якщо у вас немає своєї, чому б не скористатися чужою, коли вона гарна?

Терези

Хто сказав, що крізь стіни погано видно? Ваші внутрішні сили, примножені сильними почуттями, здатні подолати і серйозніші перешкоди.

Скорпіон

Робіть сьогодні так, як вам зручно, нехай інші почекають. Хтось може і образиться, але більшість зрозуміє.

Стрілець

Сьогодні вам гарантована відсутність нещасних випадків та незручних ситуацій. Решта залежить від вашого бажання діяти і ступеня вашої активності.

Козоріг

Сьогодні ви матимете достатньо часу, щоб зайнятися удосконаленням досягнутого. Ретельно відшліфований результат вашої праці буде оцінений куди вище ніж щось сляпане нашвидкуруч.

Водолій

Огляньтеся навколо, пошукайте в навколишньому світі поезію. Добре пошукайте, можливо під диван завалилася. Не знайдете – то хоч пил витріть.

Риби

Сьогоднішній день може стати днем ​​втілення вашої мрії у реальність. Невелика така мрія, скромна. Не варто чекати від долі надто багато чого.