fbpx

Комета, затемнення, ретроградний рух. Як вплинуть на самопочуття найважливіші астрологічні події 2023 року

Оскільки в 2023 році такі повільно рухомі планети, як Сатурн і Плутон, увійдуть у нові знаки, знайте, що на нас чекає космічний струс. Погляньте на найважливіші астрологічні дати наступного року та на те, як ви можете змусити їх працювати на вас.

Прямо зараз до Землі наближається Комета C/2022 E3 (ZTF) віком 50 000 років, яку востаннє бачили неандертальці. Найближче проходження Комети у нашої планети очікується між 1 та 2 лютим 2023 року. За даними NASA, побачити її на темному небі можна буде неозброєним оком.

Сатурн переходить у Риби

Дата: 7 березня

Під час свого перебування у Водолії протягом останніх кількох років Небесний Батько навчав нас, що для здійснення позитивних змін у наших спільнотах потрібні конкретні дії, і це починається з кожного з нас. Пандемія вже випробувала нас сидіти віч-на-віч із собою, але Сатурн у Рибах просить нас зазирнути всередину, не тягнучись до пляшки, не прокручуючи приреченості і не вдаючись до духовного обходу. Те, що залишилося, мабуть, наш власний невирішений біль. Щоб пройти через це, ми маємо визнати реальність того, що індивідуальне та колективне зцілення потребує роботи, дисципліни та особистої відповідальності.

Плутон переходить у Водолія

Дата: 23 березня

Після виявлення патріархальної корупції та боротьби за владу, які існують у наших сім’ях та політичних системах, планета глибокої трансформації потрясла основи суспільства, перебуваючи в Козерозі. Вперше з 18 століття Плутон прибуває до Водолія, але чи означає це еволюцію чи революцію, ще належить визначити. Якщо ми думаємо, що технології зараз випереджають свій час, ми ще нічого не бачили. Багато спільнот об’єднаються для подальшого просування людства до зрушення у свідомості, який ставить на чільне місце рівність, справедливість і соціальні зміни.

Марс переходить у Рак

Дата: 25 березня

Планета дії зазвичай проводить близько місяця або двох у кожному знаку, але після 7-місячної подорожі в балакучих Близнюках ми всі могли б використовувати тайм-аут від інформаційного навантаження. Якщо ми відчували себе розсіяними та трохи нервовими, перехід Марса в знак Раку допоможе нам вирватися з голови та повернутися у тіло почуттів. Після нещодавнього розгляду всіх наших варіантів, а потім деяких інших, тепер ми можемо дозволити своїм емоціям підштовхнути нас до того, що нас дійсно хвилює. Хоча можуть виникнути примхливість і спалахи гніву, це може бути довгоочікуваною зміною після стільки місяців біганини.

Повне сонячне затемнення в Овні

Дата: 20 квітня

Подобається вам це чи ні, але це сонячне затемнення стосується лише вас. Затемнення висвітлюють речі, яких ми раніше не бачили, і цього разу це можуть бути ми самі. Якщо ми маємо схильність ховатися в тіні, то варто звернути на це увагу. Ми могли б отримати уявлення, що мотивує наше бажання залишатися непоміченими. У страху, невпевненості та лінощах минув термін придатності. Де ми можемо тримати гнів і образу за те, що ставимо інших вище за нас? Нехай повідомлення, які ми отримуємо, стануть початком нашої трансформації.

Ретроградний Меркурій у Тельці

Дати: 21 квітня – 14 травня

Оскільки планета-хитрун робить свою ретроградну справу в Тельці, ми, можливо, захочемо утриматися від великих покупок, покупки будинку чи зміни джерела нашого доходу. Цілком імовірно, що ми не матимемо всієї інформації, необхідної для прийняття найкращого рішення. Тим не менш, це чудовий час, щоб оцінити наші цінності та зрозуміти, що для нас важливо. Чи говоримо ми про відсутність мислення та низьке почуття власної гідності? Наші слова можуть бути насінням достатку, якщо ми використовуємо їх з розумом.

Місячне затемнення у Скорпіоні

Дата: 5 травня

Хорошою новиною є те, що це останнє із затемнень Скорпіона на короткий час. Погана новина полягає в тому, що на дні наших горщиків може виявитися ще трохи кармічної тини. Все, що приходить до нас просто хоче, щоб його бачили глибоко. Може виникнути спокуса поринути в смуток або навіть зациклитися на людях, які зрадили нас у минулому, але наша робота полягає в тому, щоб все йшло своєю чергою. Повне переживання наших почуттів допомагає їх заспокоїти.

Юпітер переходить у Тельця

Дата: 16 травня

Юпітер провів минулий рік, давши нам впевненість, необхідну нам, щоб робити все по-своєму, хоч би що це означало. Незалежно від того, чи почали ми новий бізнес або вирішили хоч раз поставити себе на перше місце, це насіння потребує поливу. У Тельці планета удачі допомагає нам знаходити практичні способи створення фінансового благополуччя та особистої цінності. Хоча благословення може бути удосталь, відомо, що Юпітер трохи переборщує. Скасуйте кредитну картку, якщо вам потрібно, тому що спокуса побалувати себе буде реальною.

Юпітер у поєднанні з Північним вузлом у Тельці

Дата: 1 червня

Планета благословень робить свій другий ключовий аспект цього року, приєднуючись до точки долі. Ця сприятлива зустріч у небі допомагає висвітлити нашу мету та розкрити сенс життя. Наш світогляд різко змінився останніми роками. Що з того, що ми дізналися, справді цінне для нас? І як це змінює напрямок, у якому ми рухаємося? Люди, які зараз приходять у наше життя, можуть вплинути на нас назавжди. Було б розумно прийняти все це до відома, щоб залишатися на правильному шляху.

Північний вузол перетворюється на Овен

Дата: 17 липня

Ми живемо в індивідуалістичному суспільстві, і водночас багато хто з нас навіть не знає, що означає по-справжньому дбати про себе. У міру того, як точка долі зміщується до незалежного Овну, ми можемо дослідити, як насправді виглядає суверенітет. Наслідування нашим інстинктам не повинно спричиняти ігнорування впливу на оточуючих, а стосунки з іншими не вимагають відмови від нашого почуття власного я. Як ми можемо жити у гармонії з іншими, сміливо залишаючись вірними собі? Протягом наступних кількох років присутність Північного Вузла в Овні дасть нам можливість відповісти на це важливе питання.

Ретроградна Венера у Леві

Дати: 22 липня – 3 вересня

Сезон Лева виявляє цього року безнадійного романтика у всіх нас, коли Венера стає ретроградною у цьому пристрасному знаку. Ми хочемо, щоб нас бачили, обожнювали та цінували, але через це бажання ми можемо почуватися дуже вразливими у цей період. Старі коханці можуть постукати до наших дверей, але це не означає, що ми повинні відповідати. Натомість ми можемо подумати про те, як нас любили в минулих відносинах і як ми хотіли б, щоб нас любили в майбутньому. Зосередитись на людях, які розкривають у нас найкраще, — добрий початок.

Ретроградний Меркурій у Діві

Дата: 23 серпня – 15 вересня

Звичайні запобіжні заходи при ретроградному Меркурії особливо актуальні у цей час, оскільки планета-обманщик перемотується в перфекціоністському знаці, яким вона управляє. Швидше за все, все піде не так, як планувалося, і, можливо, це на краще. Що б не переставало працювати, воно, ймовірно, у будь-якому випадку зникне, тому зробіть резервну копію своїх даних і не приймайте їх надто близько до серця. Надмірний аналіз речей зараз призведе лише до непотрібного занепокоєння.

Сонячне затемнення у Терезах

Дата: 14 жовтня

Якщо дерево падає у лісі, і ніхто не чує його, чи видає воно звук? Не виражаючи себе іншим, чи можемо ми дійсно знати, хто ми? Це затемнення пропонує нам переглянути своє ставлення до навколишнього світу. Сонячне затемнення молодика часто знаменує кінець і новий початок, а в кардинальному знаку Терезів щось завершується. Якщо стосунки або спосіб спілкування досягли свого грандіозного фіналу, не чекайте виходу на біс. Відпустіть його з вдячністю та повагою.

Місячне затемнення в Тельці

Дата: 28 жовтня

За останні пару років багато хто з нас нагадав, що наші тіла дійсно є нашими храмами, які потрібно плекати і захищати інакше інші спробують відзначити їх як свою територію. Це затемнення показує, як багато хто з нас занадто довго жили в режимі виживання. Які практичні кроки ми можемо зробити, щоб не просто вижити, а й процвітати? У той час, як деякі використовують свої ресурси для влади та особистої вигоди, ми повинні пам’ятати, що їх вистачить на всіх.

Ретроградний Меркурій у Козерозі та Стрільці

Дати: 13 грудня – 1 січня

Останній ретроградний Меркурій цього року може бути просто перезавантаженням системи, якої ми потребуємо. Поки ми двічі перевіряємо наші плани поїздок і злегка утримуємося від святкових очікувань, ми всі могли б використати невеликий час простою, щоб подумати про рік і як далеко ми просунулися. Краще нам пригальмувати, насолодитися святами та уникати спекотних дискусій за обіднім столом, тому що невдач у спілкуванні може бути багато.

You cannot copy content of this page