fbpx

Кому спадок, а кому весілля: 7 знаків Зодіаку чекає велика удача в вересні

За прогнозами астрологів, початок осені для багатьох видасться нелегким. Турботи на роботі, вигоряння, проблеми в особистому житті – вересень готує чимало випробувань.

Однак деяким знакам Зодіаку пощастить більше за інших. У нашому прогнозі розповімо, кого в прийдешньому місяці чекає біла смуга.

Діви

У вересні зодіакальним Дівам не доведеться переживати через брак коштів. Зірки обіцяють представниками цього знака великі грошові премії.

Та й проблем зі здоров’ям у Дів не передбачається. Якщо давно замислювалися про домашню тваринку, то зараз саме час його завести.

Терези

Терезам в прийдешньому місяці не загрожує осіння хандра. Навпаки, попереду у вас приємні зустрічі і багато задоволення. У вересні представники цього повітряного Знаку зможуть присвятити себе творчості й самовираження.

Близнюки

Близнюкам варто звернути увагу на 7 вересня – саме з цього дня в їх житті настане біла смуга. Представників цього знаку чекає чимало приємних сюрпризів.

З великою ймовірністю Близнюки отримають подарунки або спадщину. Також їм може відкритися сімейна таємниця, яка обіцяє зміни на краще.

Леви

Представники цього царственого знака можуть розслабитися – у вересні у них не передбачається великих проблем. Зірки прихильні Левам на початку осені, особливо в сфері фінансів.

Не виключено і підвищення на роботі. Якщо останнім часом ви відчували проблеми зі здоров’ям, то в прийдешньому місяці ваш стан покращиться.

Риби і Рак

Обидва цих водних знака Зодіаку з 17 вересня чекають зміни на краще. Завдяки тому, що Сонце вступить в аспект з Плутоном, Риби зможуть проявити себе на роботі і укласти вдалі угоди.

Початок осені також стане хорошим часом для укладення шлюбу. А ось Раків чекають приємні поїздки і нові знайомства.

Тельці

З 20 вересня Меркурій увійде в аспект з Юпітером. Як зазначає астролог з цього числа Тельців чекає удача у всіх їхніх починаннях. Велика ймовірність відправитися за кордон або досягти успіху в отриманні вищої освіти.

You cannot copy content of this page