fbpx
Перейти до вмісту

Контакти Овнів, пріоритеті Близнюків та фортуна Скорпіонів: гороскоп на 6 грудня для всіх знаків зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 грудня 2021 року

ОВЕН

Сьогоднішній день принесе таку кількість контактів, що ви, найімовірніше, сильно пошкодуєте, що взагалі встали з ліжка. Може повернетесь?

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні у вас з’являться великі проблеми під час спілкування з оточуючими. Намагайтеся не опуститися до образ, злитися шкідливо.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні найбільшим пріоритетом мають користуватися ваші особисті справи, особливо ті, що стосуються ніжних почуттів. Решта почекає, на вас навіть не дуже образяться.

РАК

Сьогодні вам належить зробити щось, чого ви ніколи не робили раніше. Це забере масу нервової енергії, зате наповнить день змістом.

ЛЕВИ

Якщо ви не знаєте, як витратити гроші, завжди знайдуться охочі підказати. Якщо вже слухати – то найближчих друзів, толку не буде, але розважитеся.

ДІВА

Сьогодні ви можете дозволити собі діяти без зволікання, за першим бажанням душі. Якщо коливатиметеся – тільки пропустите підходящий момент.

ТЕРЕЗИ

Ви подібно до чарівного ліхтаря проектуєте на все і всіх власне бачення життя, і вкрай дивуєтесь, коли хтось починає голосно протестувати. Прислухайтеся до чогось або когось, крім самих себе.

СКОРПІОН

Сьогодні вам не варто покладатись на Фортуну. Вона сліпа, і навіть не бажаючи вас образити, може викинути будь-який фортель. Ви збираєтеся повторити помилку, яку вже одного разу робили. Чи вам це потрібно?

СТРІЛЕЦЬ

Сьогоднішній день принесе розуміння своїх помилок, однак, промовить про методи їх виправлення. Думати доведеться самим.

КОЗОРІГ

Побалуйте себе сьогодні. Намагайтеся насолодити власну особу наскільки можна більш різноманітно і повно. Так, щоб завтра важко було згадати про те, що сталося.

ВОДОЛІЙ

Ви дуже любите балансувати на лезі бритви. Сьогодні в цьому не буде жодної потреби, так що злазьте. День взагалі обіцяє бути мирним та небагатим на події.

РИБИ

Ваша здатність бачити і відчувати те, що інші не можуть помітити, сьогодні посилиться під впливом Місяця. Якщо щось досі і залишалося для вас загадкою, то нині ви, напевно, знайдете відповідь.