fbpx

Краса Тельців, сили Дів та спокуси Риб: докладний гороскоп на 1 березня

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

ОВНИ, не відмовляйтеся від нового досвіду через звичку до спокійного існування. У будь-якому випадку, ви здатні керувати перебігом справ. Вчіться отримувати задоволення від ризику.

ТЕЛЬЦІ, вам ці вихідні варто по-справжньому відпочити, набратися сил і запастися приємними враженнями. День вносить красу та гармонію у повсякденне життя.

У БЛИЗНЮКІВ може виникнути бажання поспілкуватися з людиною, яку вони давно не бачили: зателефонуйте їй або напишіть листа, домовтеся про зустріч.

РАКИ, перегляньте свій гардероб: можливо, настав час для його оновлення. Зірки сприяють всьому, що пов’язане з прикрасами, одягом, турботою про тіло.

Для ЛЕВІВ це час яскравого прояву їхньої творчої натури. До мінусів цього періоду відносяться низька самооцінка. Спробуйте замінити шкідливі звички на корисні.

ДІВИ сили та спокій можуть почерпнути в книгах та спілкуванні з певними людьми. Ваша непослідовність може ускладнити стосунки із близькими.

ТЕРЕЗАМ добре починати подорожі, вивчати іноземні мови. Можливо, оточуючі випробовуватимуть вас на міцність, провокуватимуть сумнівні дії.

СКОРПІОНИ, незважаючи на вихідний, можуть спробувати покращити своє фінансове становище. Деяких привабить розумна ідея здоровішого способу життя.

У СТРІЛЬЦІ день пройде в активній взаємодії з оточуючими. Увечері було б непогано вибратися до кінотеатру чи ресторану.

КОЗОРОГИ відчують приплив сил, і на цій хвилі встигнуть зробити багато корисного. У сім’ї шукайте те, що вас поєднує, не загострюючи уваги на розбіжностях.

ВОДОЛІЇ з приходом осені можуть наважитися щось серйозно змінити у своєму житті. Не виключено, що вам сьогодні нададуть дуже важливу інформацію.

РИБИ задумають зібрати разом своїх знайомих та організувати їх на якусь спільну справу. Велика спокуса відчути силу своїх чарів на новому “об’єкті”.

You cannot copy content of this page