fbpx

Легко спокусити. Які прийоми допоможуть привернути увагу чоловіків різних знаків Зодіаку

До кожного чоловіка необхідний особливий підхід при спокусі. Який саме — підкажуть зірки.

Щоб зацікавити чоловіка, бажано знати, хто він за знаком Зодіаку, адже у представника кожного знака Зодіаку свої уподобання при виборі супутниці життя. Коли ви розумітимете їх, викликати інтерес до себе буде простіше простого.

Овни – Як правило, Овни чекають до себе підвищеної уваги. Для того, щоб вони звернули на вас увагу, доведеться докласти максимум зусиль та фантазії. Будьте готові до того, що доведеться бігати та залицятися.

Тельці – Голими руками Тельця не візьмеш. В арсеналі з його спокуси повинні бути: краса, розум, широкий кругозір. Крім цього, важливо вміти зачаровувати. Представників знаку приваблюють неординарні особи.

Близнюки – Представники знаку схильні до зрад. Вони легко заводять відносини й також легко їх припиняють. Для того, щоб назавжди залишитися з ними в парі, на початку відносин необхідно створити атмосферу, в якій вони відчуватимуть конкуренцію.

Раки – Ракам важливий той факт, що їхні смаки повністю підтримують. Вивчіть їх і всіляко висловлюйте своє схвалення. Не забувайте демонструвати свою неповторність. Раки люблять харизматичних дівчат.

Леви – Авторитет та власна велич хвилюють Львів найбільше. Якщо хочете заволодіти їх серцем, у жодному разі не роздавайте команди та не виявляйте почуття переваги. Леви віддають перевагу слабким, чуттєвим і ніжним супутницям.

Діви – Діви, як правило, планують життя та створюють величезний список вимог до майбутньої партнерки. Вони довго придивляються до потенційних кандидаток та зупиняють свій вибір на тій, яку не бентежать чіткі плани на роки вперед.

Терези – Увагу Терезів потрібно вміти привернути. Зовнішність партнерки для них на другому плані. Головне внутрішній світ і звичка робити осмислені вчинки. Також вибір може впасти на жінку з подібними захопленнями.

Скорпіони – Скорпіони, які мають не найкращу репутацію серед усіх знаків Зодіаку, насправді приємні, вірні сімейні люди. Але для того, щоб залучити їх до сім’ї буде потрібно неординарний підхід та приваблива зовнішність.

Стрільці – Стрільці не люблять притворниц, швидко визначають їх і викреслюють з кола знайомих. Будьте собою, виявляйте найкращі якості – залучайте представників знака природністю та бажанням бути вірною супутницею життя.

Козероги – Козероги на дух не переносять егоїстичних і дуже розсудливих жінок. Для них їхнє серце буде завжди закрите. Якщо вам вдалося завоювати увагу Козерога, будьте впевнені, що цей союз склався на довгі роки.

Водолії – Вроджені психологи Водолії одразу ж відчувають фальш у стосунках. Їхню увагу може привернути виключно щирість і чуйність. Представники знаку люблять, коли їхніх правил дотримуються, а особита свобода не обмежується.

Риби – Риби чудові коханці, а також хороші чоловіки та батьки для своїх дітей. Під час пошуку партнерки насамперед звертають увагу на її зовнішність, потім перевіряють на наявність глибокого внутрішнього світу.

You cannot copy content of this page