fbpx

Леви біжать назустріч щастю, а Тельці виборюють владу: любовний гороскоп на жовтень 2023 року

Літня спека офіційно все, тож у жовтні шукаємо душевне тепло у стосунках з коханими. І комусь навіть у перші холоди буде спекотно!

Овен

Сімейні Овни чомусь вирішили, що досить якось розпалити полум’я — і воно палатиме вічно. Ні, щоб грітися біля сімейного вогнища, треба постійно підкидати до нього дрова. Адже їжа потрібна всім: і людині, і вогню, і кохання. Тож у жовтні рекомендую зайнятися заготівлею дров!

Тимчасово вільних Овнів у жовтні чекає на цілий карнавал позитивних емоцій. Дуже великий шанс познайомитись зі своєю людиною. Може трапитись зустріч двох душ, яким призначено бути разом. І якщо це справді станеться, не можна дозволити жодним сумнівам та невпевненості вам заважати.

Телець

У сімейних Тельців у відносинах боротьба влади. Один незадоволений відсутністю уваги і висловлює із цього приводу невдоволення. Інший вважає, що його партнер «робить із мухи слона» та створює проблеми там, де їх немає.

Вільні Тельці отримають шанс здобути кохання. Для цього варто уважно придивитися до найближчого оточення. Саме серед друзів і добрих знайомих цього місяця буде велика ймовірність знайти свою другу половинку.

Близнюки

Сімейні Близнюки зіткнуться із завищеними очікуваннями або самі даватимуть надмірні обіцянки, які призведуть до взаємних розчарувань. Якщо захочеться щось пообіцяти, варто спочатку замислитись: а чи справді ти готова взяти на себе ці зобов’язання. Щодо партнера зберігай тверезість і не чекай від нього божественних чудес та вирішення всіх твоїх та ваших проблем.

Самотні Близнюки вже майже не самотні. На обрії видно цікавий варіант. Тобою зацікавилися і хочуть познайомитися ближче. Пам’ятай, образ жінки на побаченні – м’який, жіночний, чарівний. Образ «Придивись до моєї прекрасної душі!» у джинсах та светрі, без макіяжу та зачіски залишить тебе самотньою.

Рак

Сімейні Раки будуть у претензіях та вимогах до своєї половинки. Будуть звучати звинувачення на кшталт «Чому запізнився?», «Де був?», «Чому не подзвонив?». Прямо як на суді – прокурор та обвинувачений. В результаті виникне страх і занепокоєння у обвинуваченого, який смиренно, щоб загасити конфлікт, погоджується з поглядом партнера. Це, як ти сама розумієш, надалі приведе тільки до нових суперечок.

Вільні Раки можуть відчути нудьгу та небажання заводити знайомства. У цьому нічого страшного нема. Іноді тайм-аут необхідний. Просто продовжуй жити повним життям! Намагайся знаходити собі цікаві заняття, «перезавантажуйся», зустрічайся з друзями та роби те, що любиш: перерва не привід замикатися вдома та впадати у депресію.

Лев

Для сімейних Львів зараз найкращий час поговорити відверто, причому насамперед – із собою. І потім уже із партнером, навіть якщо страшно. Жовтень – підходящий час для того, щоб навчатися прийняттю та пробаченню, тренувати душевний м’яз, який покликаний розуміти і відпускати. Так, це все про кризу у відносинах. І тільки від тебе залежить, якою буде ця криза – цілющою чи руйнівною.

А на самодостатніх Львів у жовтні очікує зустріч зі своєю людиною. Вона може призвести до радісних змін у всіх сферах життя, включаючи особисте життя, кар’єру та духовний розвиток. Тож… гриву розчесала, хвіст розпушила — і вперед на своє щастя!

Діва

У Дів цього місяця напруга по всіх напрямках – і вдома, і на роботі буде велика кількість обов’язків, від яких не можна відвернутися. Балансувати буде складно, але доведеться.

Вільні Діви почуватимуться як у шапці-невидимці. Навколишні просто перестануть помічати. Нагадую: людину помічають в основному тоді, коли вона чимось відрізняється від натовпу. Наприклад, на зупинці 20 осіб, і всі одягнені у чорне, біле, коричневе та сіре. А одна дівчина стоїть у яскраво-жовтому! Неважко здогадатися, кого помітять. Почніть хоча б зі свого зовнішнього вигляду, щоб виділитися із сірого натовпу, а там і до знайомства недалеко!

Терези

Поцілунки продовжують життя і сприятливо позначаються на здоров’я – і точно знають сімейні Терези. У жовтні на них чекає особлива душевна близькість з коханою людиною, а в сім’ї – комфорт та затишок. Ви не «ламаєте» один одного у стосунках і приймаєте один одного такими, якими є.

Терези, які поки не домоглися взаємності в коханні, вивчатимуть нові засоби спокушання. Доля гратиме з ними: то даватиме надію, то її забиратиме. Не квапи поки події. Зараз розумніше почекати, аніж завойовувати партнера шляхом провокацій.

Скорпіон

Сімейні Скорпіони можуть посваритися, вирішуючи якесь побутове питання, на кшталт «куди поїхати на вихідні» або «пора вже прибити поличку, яка два місяці чекає свого часу». Кожному в парі важливо наполягти на своєму і довести, що саме він у хаті господар.

Вільні Скорпіони виявляться на порозі романтичної закоханості. На них чекають стан ейфорії, фізичний потяг та буря почуттів. Вони майже на вершині блаженства з серцем, що шалено б’ється! Всім закоханим Скорпіонам нагадую: купаючись у коханні, намагайтеся не втрачати ґрунт під ногами!

Стрілець

Сімейні Стрільці будуть насолоджуватися спілкуванням зі своїм партнером, отримувати задоволення від взаємодії, від ментального контакту, насолоджуватися життям один з одним. Якщо до музею, то разом; якщо в гори, то вдвох; слухають лекцію професора міжнародної журналістики – тільки рука об руку!

Вільні Стрільцям варто звернути увагу на людину, яка їм допомагає: вигулює собаку, возить до магазину будматеріалів або годує бульйоном, коли вони хворіють. Можливо, це і є кохання?

Козеріг

Сімейні Козероги перестануть заздрити гарному сімейному життю на картинках у соцмережах і зрозуміють, що й у них не так сумно. Так, у когось все здається таким яскравим, насиченим і небанальним, і часом хочеться і собі такі ж екстраординарні події, а не ось ці нудні в однокімнатній квартирі, купленій в іпотеку. Але це життя. Необхідно пам’ятати, що воно прекрасне і вчитися цінувати ті миті, які вона вам посилає.

Вільні Козероги в жовтні можуть почати любовний роман з людиною, яка вища за соціальними сходами. Можливо, це буде начальник на роботі або людина досить відома і популярна. Головне, не захоплюватися фанатським коханням — воно зазвичай безперспективне.

Водолій

Сімейним Водоліям варто утриматися від скандалів та маніпуляцій. Шантажувати і маніпулювати кожен вміє, а ось бути вищим за це і підвищувати свою цінність вміють тільки одиниці.

Вільні та самостійні Водолії не просто так вільні та самостійні. Вони поки що не готові до шлюбу, навіть якщо здається, що вже так. Сімейне життя буде доречним, коли вони перестануть чекати на феєрверки і полюблять звичайні будні, коли на радість просто удвох дивитися телевізор і виховувати дітей.

Риби

У сімейних Риб у жовтні повно подружніх конфліктів, причиною яких буде все: гроші, спілкування з іншими людьми, небажання партнера заглиблюватись у якісь побутові справи, не зателефонував, забув, не допоміг… Список можна продовжувати нескінченно.

План дій для Риб, які стали самотніми, у жовтні такий: попереживали, постраждали, поревіли, вмилися, одягнулися, посміхнулися, глянули у дзеркало і з високою головою пішли на пошуки свого щастя. Тим більше, що жовтень їм у цьому благоволіє.

You cannot copy content of this page