fbpx

Липень 2021 року стане прибутковим місяцем для багатьох Знаків Зодіаку

Венера, яка символізує зароблені гроші, в цьому місяці буде перебувати у Леві.

Вона відповідає за комфорт, красу, затишну атмосферу і за все те, що може принести задоволення, в тому числі косметику, зачіски, солодощі та гарний одяг.

Юпітер – планета успіху і везіння, без якої неможливий жоден бізнес, в липні 2021 року перебуває в Рибах.

Вдалі угоди, через які можна накопичити стан, майже ніколи не обходяться без його співучасті. Положення Юпітера в грошових будинках гороскопу свідчить про те, що у людини доходи перевищують витрати.

Один з найбільш вдалих днів для отримання прибутку в липні 2021 року – 13 липня, коли Венера з’єднується з Марсом у Леві.

В результаті підвищується творча енергія, зростає ділова активність. В цей час зав’язуються нові знайомства і з’являються нові можливості. Ведення переговорів і укладення контрактів сприятливо.

Також ймовірно отримання прибутку. Однак краще утриматися від імпульсивних витрат.

СИЛЬНІШИЙ ВСЬОГО ЦЕЙ АСПЕКТ ВПЛИНЕ НА ЛЕВІВ, ДІВ, СТРІЛЬЦІВ, КОЗЕРОГІВ І ТЕЛЬЦІВ.

Леви 

В цей час ви станете більш привабливим і станете приділяти своїй зовнішності більше уваги.

У цей день ви з досить високою ймовірністю можете отримати прибуток і витратити його на одяг або косметику.

Хороші заробітки можливі у людей, пов’язаних з мистецтвом, модельним бізнесом і розвагами.

Діви 

Цього місяця у вас багато можливостей отримати прибуток. Гроші потечуть до вас річкою, тільки не піддавайтеся спокусі їх тут же витратити.

Фінансове становище покращиться. Можливі додаткові заробітки й премії. Знайомства, зав’язані в цей час, принесуть прибуток в майбутньому. Це сприятливий період для будь-якої фінансової діяльності.

Стрільці 

Аспект сприятливо позначиться на можливості пошуку ділових зв’язків за кордоном. Є ймовірність, що ви поїдете в закордонну поїздку і привернете до партнерства велику іноземну компанію.

В цей час ви можете отримати гроші з-за кордону.

Козероги 

Венера принесе вам удачу в справах, пов’язаними зі спільними фінансами та інвестиціями. Вдалими будуть також банківські операції, проведені в цей день. У цей день можна вкладати гроші в акції, спільні підприємства, грати на біржі й об’єднувати капітали.

Отримання спадщини також не виключається.

Скорпіони 

Вас в цей час очікують премії на роботі й заступництво начальства. Також можливе отримання фінансової допомоги від батька.

Телець 

Можливе отримання прибутку від сімейного бізнесу, а також успішної купівлі-продажу нерухомості, предметів антикваріату і мистецтва.

12 липня Меркурій утворює сприятливий зв’язок з Юпітером.

Вплив цього аспекту буде виражатися в появі сприятливих перспектив, пов’язаних із заробітком у сфері спільного бізнесу, права, реклами, видавничої справи, контактів з близькими родичами й покровителями.

Раки 

Ви можете отримати премію, прибуток від успішної операції, підписати контракт з перспективним закордонним партнером.

Не виключена матеріальна допомога від родичів.

Овни 

Ви можете розраховувати на отримання великої суми грошей на роботі у вигляді гонорару за укладену угоду, літературну діяльність, виконаний переклад, репетиторство. Є ймовірність, що вони прийдуть від таємного покровителя.

Риби, в Знаку яких зараз знаходиться Юпітер, можуть сподіватися на великий виграш у лотереї, гонорари від творчої діяльності та допомогу готівкою від коханих, бо Меркурій знаходиться в їх п’ятому символічному будинку і часто символізує паперові гроші.

Водоліїв чекає великий прибуток від проведеної операції або вдалого бізнес-проекту. Не виключено, що ви отримаєте гроші від батька або високопоставленого покровителя.

Можливість заробити в цей час зростає. У фінансових питаннях вас чекає успіх і везіння.

You cannot copy content of this page