fbpx

«Любо, моя»: заради яких знаків Зодіаку чоловікам доводиться витрачати багато грошей

Ні для кого ні секрет, що серце деяких дам неможливо завоювати без подарунків. Цукерково-букетний періоди у всіх бувають різними. Вони розрізняються за терміном і витратами.

Комусь достатньо кілька разів подарувати букет троянд на довгій ніжці, і дама буде готова впустити кавалера в своє серце. Іншим же подавай дорогі підношення на кожному побаченні.

Астрологи впевнені, що серед знаків Зодіаку є кілька таких, з представницями яких доведеться витратити чимало грошей. З’ясувалося, що найбільш витратним знаком в плані залицяння став Лев.

Лев

Дама-Лев, насправді, не звертатиме увагу на вартість витрат. Куди важливіше для неї власні уявлення про спосіб життя, в який обов’язково повинен вписатися кавалер. І вже тут жінкам-Левам не важливо, скільки грошей піде на створення потрібної атмосфери в будинку. Але нехай закохані в представниць цього знака зодіаку чоловіки не впадають у відчай – всі витрати обов’язково окупляться в сімейному житті.

Козоріг

Представниці цього знаку на чільне місце завжди ставлять красу. А вже хто буде за неї платити, для них не так вже й важливо. Тому кавалерам дам-Козорогів доведеться забути про економію – якщо тільки вони дійсно хочуть завоювати їх.

Скорпіон

Представниці зодіакального Скорпіона можуть похвалитися бездоганним смаком, причому в усьому. Купівля меблів, прикрас та інших предметів повинні повністю відповідати їх поданням про прекрасне. Так що заради придбання «тієї самої» речі дама-Скорпіон готова витратити будь-яку суму – або вислати чек своєму коханому, якому залишиться тільки заплатити за нього.

Овен

Дами-Овни, напевно, легше інших знаків Зодіаку розлучаються з грошима. Причому як своїми, так і партнера. Такі жінки готові в будь-який момент зірватися в подорож, записатися на курси саморозвитку або спробувати щось нове.

Представницям зодіакального Овна дуже пощастить, якщо поруч з ними по життю буде чоловік, який також легко розлучається з грошима заради емоцій і вражень.

Терези

Жінки-Терези, напевно, самий суперечливий знак з нашого топ-5. З одного боку, представниці цього знака воліють відкладати гроші. Але якщо їх долає порив, то про накопичення можна забути – дами-Терези захочуть скупити все, що попадеться на очі. Так що, гуляючи з представницями зодіакальних Терезів, чоловікам треба бути напоготові, інакше є ризик опинитися без грошей до наступної зарплати.

You cannot copy content of this page