fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 березня 2023 року

Овен – Сьогодні вам може здатися, що стосунки з вашою коханою людиною вичавили з вас усі соки, зробили вас слабким, немічний і нездатним радіти красам цього світу. Може, варто якось припинити це неподобство?

Телець – Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що те, що здавалося вам природним і звичним у ваших стосунках з вашою коханою людиною, тепер стало для вас диким, чарівним чи зовсім неправильним. А значить, або треба це всіма силами зберігати, або якнайшвидше цього позбуватися…

Близнюки – Сьогодні вам доведеться спішно закінчувати якусь роботу, яку ви мали закінчити досить давно, але чомусь не встигали. Ваша кохана людина, точніше, його наявність у вашому житті, буде вам дещо заважати, проте у вас вийде з цим впоратися.

Рак – Сьогодні вам варто надати вашій половинці посильну допомогу. Почистіть картоплю або ще щось в побуті. Його похвала і радість будуть неминучими наслідками подібної вашої ініціативи, тому витрачені зусилля того коштуватимуть без сумніву.

Лев – Сьогодні ви будете дуже мило розмовляти з вашою коханою людиною ні про що. Ви не прийдете до жодних важливих висновків, та й не будете, мабуть, ставити перед собою таку важливу мету. Головне від розмови – море задоволення та максимум позитивних емоцій – це ви отримаєте легко.

Діва – Для того, щоб любити людину, потрібно любити і той світ, у якому він живе. Сьогодні у вас це цілком може вийти. Тому якщо ваша половинка покличе вас цього дня до своєї компанії, до свого улюбленого клубу або (зовсім екстремально!) у гості до своїх батьків, у жодному разі не відмовляйтеся. Все має бути добре!

Терези – Головне – сподівайтеся та вірте. Чим сильнішими будуть два ці почуття, тим більша ймовірність того, що ваші мрії щодо вашої коханої людини збудуться. На жаль, більше нічим ви виконанню вашого бажання допомогти не зможете. Тільки надією та вірою. Вірою та надією.

Скорпіон – Сьогоднішній день буде для вас нелегким випробуванням. Ваше кохання наразиться на деякі небезпеки і навіть буде під серйозною загрозою ззовні. Однак якщо ви і ваша половинка дійсно маєте намір бути разом довго і щасливо, ви обов’язково впораєтеся найкращим чином.

Стрілець – Цього дня у ваше життя прийде справжня казка. Тільки от будете ви в ній позитивним чи негативним героєм – залежить лише від вас. У першому випадку на вас чекає виконання найзаповітнішої мрії, бенкет горою і довге щастя. У другому ж ви будете повалені, і щастя вам ще довго не бачитиме.

Козоріг – Сьогодні ви будете схильні до того, щоб робити помилкові висновки з поведінки вашої коханої людини і вірити їм беззастережно. На жаль, вони далеко не завжди будуть вірними і добре, якщо в половині випадків ними можна було керуватися при виборі тієї чи іншої моделі поведінки.

Водолій – Цього дня вашій коханій людині захочеться провести з вами максимально можливу кількість часу, проте її та ваші поняття максимуму будуть дещо розходитися. Постарайтеся якось скоординувати ваші уявлення та звести їх до середнього арифметичного.

Риби – Сьогодні вам варто посміхатися будь-що, як би важко вам не було на душі, щоб вашій коханій людині не було за вас тривожно. Його хвилювання навряд чи допоможуть вам вирішити ваші проблеми, а йому може багато в чому завадити, тому нехай він краще обійдеться без знання деяких подробиць вашого життя.

You cannot copy content of this page