fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 червня 2022 року

Овен
Будьте спокійні та врівноважені. Саме ці дві важливі якості будуть особливо необхідні сьогодні при спілкуванні з вашою коханою людиною. Забудьте про вашу ранимість і уразливість: вони вам явно користі не принесуть. Таких людей, як ви цього дня, зазвичай називають мудрими.

Телець
Сьогодні вам не варто все робити в останню хвилину, бо подібні дії можуть призвести до подій досить неприємним, які можуть мати небажаний вплив на ваші стосунки з вашою коханою людиною. Постарайтеся бути хоча б трохи більш завбачливим.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині не сподобаються якісь ваші слова чи дії, що негайно призведе до непорозумінь та сварок, ініціатором яких буде, зрозуміло, він. Щоб не виявитися постраждалою стороною, приготуйтеся до того, що доведеться піти на безліч компромісів.

Рак
Ракам слід трохи охолодити вогонь своїх бажань заради спокою у сімействі. Можна – просто водою: хочете пийте, хочете – купайтеся. Метати ж блискавки і палити поглядом членів сім’ї не варто – інакше є шанс через деякий час залишитися на згарищі.

Лев
Не поспішайте давати обіцянки! Слово потім тримати доведеться, а ось бажання це робити, швидше за все, пропаде. Самі розумієте, до чого це може призвести до ваших стосунків. Отже якщо з вас щось вимагають, краще м’яко, але рішуче скажіть «ні».

Діва
У цей день ви зрозумієте, що вашій коханій людині можна довіряти, причому навіть більше, ніж ви в принципі вважаєте за можливе і допустиме. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця довіра збереглася на якомога більший термін. Від вас залежить справді багато.

Терези
Ви читаєте свою половинку як відкриту книгу. Ви заздалегідь знаєте, як вона відреагує на ту чи іншу вашу заяву. Ви відчуваєте, що вам нудно. Спробуйте подивитись на це з іншого боку! Ваша кохана людина не готує вам неприємних сюрпризів, з ним надійно та стабільно. Хіба це не щастя?

Скорпіон
Сьогодні для вас дуже важливо гармоніювати в одязі з вашою коханою людиною. Наприклад, одягатися в джинсові костюми або разом дотримуватися ділового стилю. У цьому випадку ви виглядатимете як єдине ціле, та й почуватиметеся відповідно.

Стрілець
Перш ніж сказати чи зробити щось важливе, продумайте шляхи відходу: як ви зможете з мінімальними втратами для свого іміджу, самолюбства вашої коханої людини та вашого особистого життя повернути все на колишні позиції. Сьогодні це зробити дуже важливо: страховка може знадобитися.

Козеріг
Сьогодні ваша кохана людина ненароком упустить фразу, яка багато в чому пояснить вам ваше життя і більшість проблем, що в ній виникають. Тільки не перепитуйте його, не просіть розшифрувати: у нього все одно навряд чи це вдасться. Просто запам’ятайте її для себе, щоб подумати над нею на дозвіллі.

Водолій
Сьогодні зірки рекомендують вам написати вашій коханій людині листа, причому бажано ручкою і бажано на папері. Потім покласти списаний листок у конверт та надіслати поштою. В крайньому випадку, прямо в конверті передати з рук в руки, але це якщо ви зовсім не довіряєте поштою.

Риби
Сьогодні ваша кохана людина спілкуватиметься не з вами, а зі своєю мрією, укладеною у вашу оболонку. Тобто вам доведеться повністю відповідати його очікуванням, або ж ви ризикуєте бути покинутим і забутим. Втім, є ще один варіант: виявитися краще мрії вашої половинки!

You cannot copy content of this page