fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні найбільш вдалий день для підбиття підсумків. Вам вдасться з’ясувати, чого ви досягли з вашою половинкою, які чекають на вас перспективи, що у вас було хорошого і поганого і наскільки вам потрібно продовження ваших стосунків. Оптимальніше підбивати підсумки разом – об’єктивніше вийде.

Телець
21.04 – 20.05

Нині навіть найжиттєрадісніших представників вашого знака Зодіаку може відвідати щемливе почуття того, що щось пішло, і вже не повернеться. Подивіться на цю проблему з іншого боку, адже все нове – добре забуте старе. Погортайте альбоми з фотографіями, знайдіть стару записну книжку – чи не спаде на думку розшукати того, з ким ви давно вже не бачилися?

Близнюки
21.05 – 21.06

Постарайтеся сьогодні не відволікати вашу кохану людину від роботи, хоч це і буде досить проблематично. Сьогодні йому важливіше закінчити розпочату справу, ніж поспілкуватися з вами зайві п’ять хвилин. Що ж, значить, завтра він їх вам відшкодує, а сьогодні нехай собі працює спокійно!

Рак
22.06 – 22.07

Якщо у вашому серці ще не живе любов, до її приходу прямо сьогодні потрібно ретельно готуватися. Може, ви її шукаєте десь не там. Ну де ви ще не бували? Наведіть красу і туди і вирушайте.

Лев
23.07 – 22.08

День Львів буде під зав’язку заповнений важливими, глобальними та абсолютно невідкладними справами. Схоже, вашому будинку терміново потрібен капітальний ремонт, на роботі черговий аврал, дитина потребує того, щоб йому негайно пояснили всю шкільну програму з фізики та ще кількох наук, і з усім цим ви маєте намір розібратися одночасно. Що ж – бажаємо удачі.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині варто зізнатися вам ще раз в тому, що вона вас дійсно любить і жити без вас не може, не хоче і не буде, тому що інакше у вашій душі заведуться деякі сумніви щодо цього. Якщо таке станеться, зізнайтеся йому чесно.

Терези
24.09 – 23.10

Відчуйте себе вільно та незалежно! Зрештою, кохання – це не пута, а щастя. Розкиньте руки і летіть назустріч сонцю, веселці та свіжому вітру. Можете і вашу кохану людину своїм настроєм заразити: удвох літати куди цікавіше! Спробуйте!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам варто задуматися про те, з якою метою ви говоритимете вашій коханій людині ті чи інші слова. Постарайтеся докопатися до суті, щоб потім не шкодувати про непередбачені і неприємні наслідки, які значно перевершили очікування.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вам варто дуже акуратно ставитись до вашого з вашою коханою людиною спільного майна. Причому бажано навіть акуратніше, ніж він. Будь-яка недбалість стане приводом для закидів з його боку, а значить, і для можливої ​​сварки, яка вам зараз зовсім ні до чого.

Козеріг
22.12 – 20.01

Ви читаєте свою половинку як відкриту книгу. Ви заздалегідь знаєте, як вона відреагує на ту чи іншу вашу заяву. Ви відчуваєте, що вам стає нудно. Спробуйте подивитись на це з іншого боку! Ваша кохана людина не готує вам неприємних сюрпризів, з ним надійно та стабільно. Хіба це не щастя?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви цілком можете приревнувати вашу кохану людину, причому не до представника протилежної йому статі, а до чогось абстрактного або неживого. До телевізора, футболу, шопінгу або організації боротьби за мир у всьому світі. Не найприємніше почуття…

Риби
19.02 – 20.03

Нині вас переслідуватимуть розповідями про якусь давно згаслу, але все ще ніжно зберігається у спогадах кохання. Виявіть максимум такту — не кажіть гидот, навіть якщо вам страшно набридло все це слухати.

You cannot copy content of this page