fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Овни, якщо ви днями розлучилися зі своїм партнером, зірки радять вам поки що не шукати жодної заміни. Насолоджуйтесь свободою, що звалилася на вас, проте не захоплюйтеся – вона може розчавити вас своїм тягарем. Будьте розсудливі та терплячі. Незабаром ви знайдете собі цікаве заняття і відповідного партнера.

Телець

Всі ми грішні, але, з іншого боку, не погрішиш – не покаєшся, а не покаєшся – не врятуєшся. У вас є що розповісти коханій людині в розрахунку на її прощення? Мабуть, варто зробити це саме сьогодні – зірки обіцяють підходящий момент. Ваші слова не викличуть особливо бурхливої ​​реакції, а вибачення сприймуть прихильно.

Близнюки

Сьогодні ви будете робити необачні вчинки, які в більшості випадків дуже ображатимуть вашу кохану людину. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб образа його не вплинула на подальший розвиток ваших стосунків. Будьте обережнішими і завбачливішими.

Рак

Якщо у дядька Федора свого часу була підвищена кудлатість (чи у дядька Шарика?), то у вас сьогодні спостерігатиметься підвищена колючість, вона ж шкідливість, вона ж єхидність. Якщо у вашої половинки хворе самолюбство або геть-чисто відсутнє почуття гумору, їй залишається тільки поспівчувати. Втім, а чи потрібна вам така людина? Вирішувати вам.

Лев

Сьогодні ви дасте вашій коханій людині чудову пораду, за яку вона ще дуже довго буде вам вдячна. Головне, щоб порада ця не була на шкоду вам, а слідування їй – вашим стосункам. Будьте все ж таки хоч трохи егоїстичні: вам теж хочеться бути щасливим.

Діва

Цього дня вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам своє почуття гумору. Не завжди те, що він буде говорити, буде справді смішним, але іноді його потрапляння до точки будуть гідні овацій. Не скупіться на похвали, якщо вам подобаються веселі люди.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобиться ваша емоційна підтримка, причому у будь-яких кількостях. Найголовніше для вас – просто бути поруч і хоча б подумки тримати вашу половинку за руку в ті хвилини, коли їй буде особливо важко, сумно та самотньо.

Скорпіон

Головне сьогодні ставити правильні питання. Чи зможете ви досягти відповіді – не так важливо. До речі, якщо відповідь виявиться вам не до смаку, краще відразу про неї забути: раптом помилка сталася, а ви і ваша кохана людина в результаті ні за що постраждаєте?

Стрілець

Сьогодні вам дуже захочеться повернути своє старе кохання, і ви використовуєте для цього всі доступні вам засоби. У хід підуть чарівні посмішки, нагадування про колишнє, сумні зітхання і навіть шантаж. А чи ви впевнені, що вам усе це так потрібно?.. Що не склалося – разом не складеш…

Козоріг

Нині всяке зусилля даватиметься вам з неймовірною працею. Чи варто намагатися бути милим, якщо на обличчі буде написано таку напругу? Навряд, швидше за все, на вас образяться. Постарайтеся на очі коханому не траплятися.

Водолій

Водолії можуть весь день мріяти провести тихий вечір із сім’єю, але на жаль, цим мріям навряд чи здійсниться, якщо ви не сам собі господар. На жаль, ваша сім’я сьогодні на тишу та спокій зовсім не налаштована. Не виключено, що ви віддасте перевагу втекти з дому в компанію друга – аби вас не надто напружували, коли так хочеться розслабитися.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина, на ваш погляд, недостатньо уважно і трепетно ​​ставиться до ваших проблем, думок, слів і міркувань, що, безумовно, вас налаштовуватиме на дуже сумний лад. Постарайтеся з усім упоратися без його допомоги: у вас має бути.

You cannot copy content of this page