fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 липня 2022 року

Овен
Ваша кохана людина теж жива істота і переживає те, що відбувається, так само гостро, як і ви. Тільки ви про це іноді забуваєте, насолоджуючись своїм внутрішнім світом. Сьогодні зірки рекомендують вам звернути максимум уваги на тривоги та хвилювання вашої половинки.

Телець
Можливо, вийшовши з дому, ви нарешті зустрінете того, про кого мріяли довгими безсонними ночами. Це було так давно, що ви вже не пам’ятаєте, про кого йдеться? Гаразд, не має значення – ви просто когось зустрінете. І цей хтось може чудово змінити ваші плани на сьогодні. А може – і на життя загалом.

Близнюки
Що може бути приємніше, ніж гарний вечір у хорошій компанії? Лише вечір у компанії з коханою людиною. Сьогодні вам пощастить поєднувати все це в одному. Вас обох, мабуть, запросять відзначити якусь важливу подію ваші спільні друзі. Вечір пройде в дуже теплій та дружній обстановці.

Рак
Влаштуйте спільний день імені фруктів-овочів-ягід. Вирушайте в магазин і займіться збиранням урожаю. Втім, суть не в процесі, а в результаті, коли ви годуватимете один одного ягодами, фруктами та овочами з руки. І навітамінізуєтесь, і стільки ніжності та турботи виявите…

Лев
Сьогодні чи ніколи! У цей день вам необхідно стиснути волю в кулак і висловити, нарешті, вашій коханій людині все, що ви про неї думаєте. Або зробити по відношенню до нього те, що, чесно кажучи, зробити потрібно було вже давно, але ви все ніяк не наважувалися. Наважтеся ж нарешті! Зірки бажають вам удачі!

Діва
Сьогодні можете подарувати вашій коханій людині якийсь елемент живої природи. Кошеня, цуценя, квіточка, кактус або рибку в банку – вибирати вам. Головне, переконайтеся в тому, що це живе не конфліктуватиме з іншими істотами, що населяють його квартиру.

Терези
Навіть якщо ваша кохана людина сьогодні не вимагатиме від вас уваги, все ж увагу приділити їй варто, причому навіть трохи більше, ніж зазвичай. Він буде щиро зворушений такою вашою турботою і, будьте певні, двісті разів подумає перед тим, як зважитися від вас піти.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти вашу логіку, тому що вона дещо відрізнятиметься від звичної їй загальнолюдської. Однак любов здатна творити з людьми і не такі дива, тому в результаті все обернеться добром для вашого тандему, якщо ви самі не захочете протилежного.

Стрілець
Сьогодні зірки рекомендують вам зробити невеликий подарунок для вашої коханої людини. Нехай це не коштуватиме вам великих грошей та великих душевних витрат. Головне, щоб ваша половинка відчула, що про неї пам’ятають і готові дарувати приємні дрібнички і без свята чи іншого приводу.

Козеріг
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться привернути до вас свою увагу будь-якими способами. І добре якщо таким способом виявиться смачна їжа, полагоджена шафка або ласкавий поцілунок. А то можна натрапити і на скандали з істериками і претензіями…

Водолій
У цей день вашій коханій людині доведеться докласти чималих зусиль для того, щоб ви звернули на неї належну увагу. Треба сказати, він вирішить, що для подібної мети всі засоби хороші, тому зірки рекомендують починати боятися заздалегідь. Стане в нагоді.

Риби
Нині вам має повезти у пошуку точок дотику з коханим. Ця знахідка буде несподіваною та дуже приємною, бо ще більше зблизить вас. До речі, варто придумати, як саме ви використовуєте її на благо.

You cannot copy content of this page