fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня важливу роль у вашому особистому житті відіграє знання іноземних мов та іноземної культури. При цьому не обов’язково, що вам доведеться контактувати з іноземцями. Цілком можливо, ви своєю освіченістю просто привернете до себе увагу дійсно гідної вас людини.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вам пояснити щось, що вона вважатиме за важливе для вас. Можливо, тому що вам це питання важливим не буде? Постарайтеся все ж таки зрозуміти, чому вашу половинку так хвилює цей аспект вашого життя і вислухати її поради.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день вам буде важко адекватно оцінювати вашу кохану людину та її вчинки. Ви будете нескінченно суб’єктивні, і ваше кохання послужить вам найкращими рожевими окулярами з усіх, які тільки можуть бути. може, вони не такі погані, як могли б здатися?

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме, що з вами відбувається. Йому постійно здаватиметься, що ви вигадуєте собі проблеми самі спеціально для того, щоб його вгамувати. Тому якщо така можливість є, постарайтеся тримати все у собі, хоч би протягом цього дня.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо сьогодні вам захочеться побалувати себе – не соромтеся. Любов до самого себе робить душу та тіло молодшими ​​і привабливішими. До речі, якщо ви заодно полюбите ще когось – від вас не вбуде, але не надумайте вибирати нещасне кохання.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам варто згадати, що ви кохані, вас люблять і все у зв’язку з цим у вас буде добре. Можливо, це відчуття стало для вас настільки звичним, що ви вже не звертаєте на нього увагу. Зірки рекомендують сьогодні відчути його за новою.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам прийде, мабуть, неприємна звістка. Той, з ким ви планували провести час, виявиться зайнятий, причому плани зміняться настільки різко, що ви не встигнете придумати, чим би втішити себе. Що ж, завжди залишається можливість зайнятися собою.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб відігратися на вашій коханій людині за весь той душевний біль, який він вам коли-небудь завдав або хотів заподіяти. Втім, чи принесе вам радість таку помсту? Чи не буде вам потім болісно і соромно за те, що ви зробили?

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день виявиться, що справи не зовсім так, як ви припускали. Виявляється, ваша кохана людина розповідала вам правду. Тільки правду. Але не всю правду. І тепер вам по крихтах доведеться відновлювати недомовлене і з’ясовувати, що ж було насправді.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви відчуєте по відношенню до вашої коханої людини стільки ніжності, що вам страшно буде зізнатися в тому. що ви, в принципі, здатні стільки відчувати. Вашій коханій людині теж доведеться довго дивуватися з цього приводу, якщо вона про вашу ніжність дізнається, зрозуміло.

Водолій
21.01 – 18.02

Якщо вам цікаво з людиною спілкуватися, це зовсім не означає, що з нею час налагоджувати тісніші стосунки. Наявність статусу зазвичай неблаготворно впливає розвиток відносин, підвищує критичність сприйняття. Не варто переводити з розряду цікавих співрозмовників у розряд потенційних половинок всіх кого не ліньки.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ідеальним проведенням часу буде спільне згадування історій з дитинства. Сумні чи кумедні, вони стануть тим містком, який перекинеться між вами та вашою коханою людиною. Вони, безперечно, допоможуть вам відчути один одного ще краще і створять атмосферу інтимності. Зрештою, всі ми тією чи іншою мірою вийшли з одного дитинства.

You cannot copy content of this page