Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні вам непросто буде розібратися у ваших почуттях і вирішити, як ви насправді ставитеся до того, хто гордо носить звання вашої коханої людини. Ні серце, ні душа, ні розум не будуть вам гідними помічниками. Можливо, спробуєте залучити сторонніх спостерігачів?

Телець

Сьогодні ваша кохана людина своєю наявністю зруйнує більшу частину ваших планів і може навіть збити розклад, до якого ви звикли за досить довгий проміжок часу. Втім, найімовірніше, ви про це не пошкодуєте. Хіба що зовсім небагато, для проформи.

Близнюки

У цей день вам варто згадати, що ви кохані, вас люблять і все у зв’язку з цим у вас буде добре. Можливо, це відчуття стало для вас настільки звичним, що ви вже не звертаєте на нього увагу. Зірки рекомендують сьогодні відчути його за новою.

Рак

Сьогодні ви – кришталева ваза, і дбати про вас треба відповідним чином. Спробуйте дати це зрозуміти вашій коханій людині. З того, наскільки добре вони справлятимуться із завданням, зможете зробити висновки про те, чи варто будувати далекосяжні плани на спільне життя.

Лев

Ви стоїте на порозі якогось важливого повороту вашого особистого життя. В який бік він буде: до хорошого чи поганого, зірки вам поки що говорити не хочуть, бо інакше нецікаво буде. Просто насолоджуйтесь останніми хвилинами тиші, спокою та прозорості ситуації.

Діва

Ви можете знайти джерело ніжних почуттів там, де ніяк не очікували його виявити. Досліджуйте це дивне явище — воно, безумовно, варте уваги.

Терези

Цього дня зірки не рекомендують виходити з дому або хоч відходити від нього далеко. Якщо таке станеться, постарайтеся не порушувати звичного маршруту, не розвідувати нових земель. Подібні дослідження можуть несприятливо позначитися на особистому житті.

Скорпіон

У цей день вашій коханій людині захочеться зробити вам деяке зауваження щодо вашої поведінки чи зовнішнього вигляду. Постарайтеся його вислухати і взяти до уваги, хоча з вашим критичним настроєм це буде нелегко. Воно цілком може знадобитися.

Стрілець

Сьогодні ви відчуєте по відношенню до вашої коханої людини стільки ніжності, що вам страшно буде зізнатися в тому. що ви, в принципі, здатні стільки відчувати. Вашій коханій людині теж доведеться довго дивуватися з цього приводу, якщо вона про вашу ніжність дізнається, зрозуміло.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви маєте на увазі, вимовляючи ті чи інші фрази. Він чомусь розумітиме їх хибно і інтерпретувати найнесподіванішим для вас чином. Тому варто все пояснювати одразу, не чекаючи неадекватної реакції.

Водолій

Цей день обіцяє бути досить напруженим – якщо вам вдасться викроїти пару хвилин на те, щоби сказати комусь комплімент, можете вважати, що сьогоднішню норму особистого життя ви вже вичерпали. Решту часу доведеться поділити між менш романтичними заняттями.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина наобіцяє вам багато різного та доброго, але навряд чи зможе найближчим часом виконати всі свої обіцянки. Тому зірки рекомендують вам оперативно забути всі ті казки, які він вам розповість, і згадувати їх лише в міру втілення їх у життя.