fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2023 року

Овен –  Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам якийсь маленький, але дуже приємний подарунок, який зігріє вас або висвітлить вам цей день, у буквальному чи переносному значенні. Головне, щоб нічого йому не завадило у реалізації його підступних планів.

Телець – Сімейне життя Тельцов сьогодні може розвиватися за спіраллю. У першій половині дня жодних змін зірки вам не передбачають. Зате наприкінці дня, можливо, може статися сварка з чоловіком, який буде незадоволений вашим ставленням до нього. Намагайтеся пом’якшити його гнів смачною вечерею, а також теплотою та ласкою.

Близнюки – Усі спроби Близнюків поповнити сімейну скарбничку сьогодні можуть піти прахом, тож краще просто постаратися нічого не витрачати. Буде вигідніше. Тільки не надто насідайте із цим питанням на інших членів сім’ї. Вони ж не винні, що сьогодні становище зірок для вас таке фінансово неблагополучне.

Рак – Сьогодні ваша кохана людина буде надзвичайно засмучена вашою поведінкою, про що не забуде вам повідомити. Постарайтеся якомога адекватніше відреагувати на його зауваження і діяти відповідно до них, якщо це хоча б теоретично можливо.

Лев – Сьогодні вам варто поділитися вашими сумнівами з вашою коханою людиною. Навіть якщо вам трохи боязно це робити. Намагайтеся зрозуміти, що йому важливо знати, чим ви живете і дихайте – і, головне, чим вам можна в цій ситуації допомогти. А решта нехай вас хвилює менше.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вирішити, чого їй потрібно від ваших стосунків і чи потрібні йому близькі стосунки з вами в принципі. Його рішення буде цілком і повністю залежатиме від вашої поведінки та ступеня її адекватності. Постарайтеся, щоби все було в кращому вигляді!

Терези – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто відповісти вам на всі ваші запитання чесно, щиро, відверто і швидко, тому не варто вимагати від неї надто багато і шукати глибокий сенс у кожному слові, яке він вимовив. Може статися і так, що вищезгаданого сенсу не буде в його промовах.

Скорпіон – Будьте сьогодні готові до різноманітних сюрпризів, приємних і не дуже. Насамперед вони торкнуться вашого особистого життя і всього, що з нею так чи інакше пов’язано. Звичайно, все передбачити ви не зможете, однак стати в бойову стійку, щоб гідно відбити удари, цілком у ваших силах.

Стрілець – Дізнайтеся, чим живе і дихає ваша кохана людина. Прочитайте його улюблену книгу, попросіть у нього диск, під який він щовечора засинає. Це допоможе вам краще його зрозуміти та, відповідно, сильніше полюбити. До речі, якщо він захоче зробити все те саме, значить, ви дійсно чудова пара!

Козеріг – Сьогодні вам варто згадати рецепти вашої бабусі і приготувати за ними вашій коханій людині щось особливо смачне. Нехай він здивується вашим кулінарним здібностям і, з’ївши шедевр, що свіжо вийшов, відчує, що любить вас ще більше, сильніше і глибше!

Водолій – Сьогодні ви абсолютно несподівано для себе можете зустріти чоловіка чи жінку своєї мрії. Втім, ймовірність розпізнати його чи її в натовпі буде вкрай невелика: може, ваше щастя пройде у вас за спиною. Не засмучуйтесь, це не остання ваша зустріч.

Риби – Те, що ще місяць тому викликало у вас складнощі, зараз дається вам із легкістю і навіть із задоволенням. У цьому чимала заслуга вашої коханої людини, навіть якщо вона цього й не усвідомлює. Зірки не закликають вас дякувати вашій половинці. Досить просто визнати, що це справжній скарб, і почати ставитись до нього відповідно. Або продовжити.

You cannot copy content of this page