fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде абсолютно все одно, що ви подумаєте про ту чи іншу її дію, тому вона на якийсь час стане воістину неконтрольованою і некерованою. Що ж, зрештою, він сам собі господар, і йдеться насамперед про його життя.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день для вас велика ймовірність початку романтичних стосунків із людиною, яка значно відрізняється від вас за віком. Навіть якщо ви завжди думали, що не здатні на серйозні стосунки з кимось настільки молодшими або старшими за вас, сьогодні цей погляд на життя варто переглянути.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваша половинка чомусь не надаватиме вашим словам належного значення. Про те, щоб поспішати виконувати ваші вказівки, взагалі не йдеться: якщо таке і трапиться, то тільки уві сні. Що ж, доведеться робити все самому і чекати сприятливіших днів і лояльнішого настрою.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде важко зізнатися вам у чомусь важливому. Він постійно шукатиме зручний момент і тисячу приводів, щоб уникнути серйозної розмови. Однак у ваших інтересах почути все сьогодні, щоб діяти адекватно надалі.

Лев
23.07 – 22.08

Тим, хто трохи стомився від одноманітності тривалого сімейного життя, нині світила обіцяють маленький подарунок. Ви несподівано виявите у партнері премілу межу, яку раніше примудрялися не помічати.

Діва
23.08 – 23.09

У спілкуванні з приємною вам людиною цього дня не варто заходити за межу. Особливо якщо ви не впевнені в тому, що він справді відчуває до вас хоч якісь почуття. Експерименти сьогодні приречені на невдалий результат і можуть скінчитися зникненням цієї людини з вашого життя. Будьте стримані та обережні!

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні виявите м’якість і добросердя. Будьте поступливі, погоджуйтеся у всьому з вашою коханою людиною. На жаль, сперечатися, ставити палиці в колеса і взагалі перешкоджати йому якимось чином досягти його мети в цей день буде марно. Зітхніть і потерпіть.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У сім’ї у Скорпіонів сьогодні ситуація цілком нормальна. Однак поза сім’єю не виключено, що у вас можуть почати зав’язуватися відносини певного типу, які, запевняємо вас, не дуже потішать вашого чоловіка (або чоловіка). Краще не пускайте справу на самоплив, інакше в найближчому майбутньому вам удачі не бачити!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні за цілий день ви не зробите жодної дійсно важливої ​​справи ні для себе, ні для вашої коханої людини. Що, звичайно, не буде схвалено вашою другою половинкою. Втім, велика ймовірність того, що вона цього не помітить, особливо якщо ви старанно зображатимете видимість бурхливої ​​діяльності.

Козеріг
22.12 – 20.01

Час збирати каміння. Хоча б тому, що все, що ви мали, ви вже розкидали. День навряд чи принесе якісь відчутні результати, але буде важливим для досягнення проміжних.

Водолій
21.01 – 18.02

Народжених під знаком Водолія сьогодні, цілком можливо, чекає нелегкий вибір між тим, що здається вам вашим обов’язком, і тим, що, можливо, обіцяє задоволення. Перш ніж зламати голову в страшних муках, рекомендується подумати, чи це не можна поєднати. Ну, скажімо, на вечірку піти, але додому постаратися повернутися раніше. Або переробити максимум справ прямо зараз.

Риби
19.02 – 20.03

Ніхто краще за вас не знає, що для вас правильно, а що ні. І якщо ваша половинка претендує на наявність таких знань у неї, то ви можете її вислухати, але останнє слово все одно залишиться за вами. Зрештою, ваше життя – це насамперед ваше життя, хай навіть ви й несете відповідальність за когось ще.

You cannot copy content of this page