fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 січня 2022 року

Овен

Сьогодні ви вступите зі своєю коханою людиною в безцільну полеміку, в якій все одно до спільної думки прийти не зможете, як би вам цього не хотілося. Вам просто принесе задоволення жонглювати словами, перекидаючись ними як м’ячик. Що ж, головне, не перемога суперечці, головне – участь.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко змиритися з тим, що у вас, крім нього, є ще якісь близькі люди, інтереси та захоплення. Про те, що і в нього ситуація аналогічна до вашої, він, звичайно, благополучно забуде. Намагайтеся тактовно йому про це нагадати.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви маєте на увазі, вимовляючи ті чи інші фрази. Він чомусь буде розуміти їх хибно і інтерпретувати найнесподіванішим для вас чином. Тому варто все пояснювати одразу, не чекаючи неадекватної реакції.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині доведеться несолодко з вами, бо ваша поведінка буде досить складно передбачити і, головне, зрозуміти. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб у вашої половинки не виникло жодного дискомфорту від спілкування з вами.

Лев

Ви з вашою коханою людиною можете пограти у справжніх Чіпа та Дейла, які ось уже не один рік незмінно поспішають на допомогу. Навіть якщо це буде ваш дебют спільного порятунку чийогось щастя та благополуччя, перший млинець комом не виявиться. Все буде з точністю навпаки.

Діва

Цього дня слово «люблю» набуде для вас якогось особливого, майже містичного значення. Ви повторюватимете його з благоговінням і навряд чи наважитеся застосувати до дійсно коханої людини. Однак якщо все ж таки зробите це, світ для вас забарвиться особливими, райдужними квітами.

Терези

Сьогодні ви почуєте від вашої коханої людини те, чого почути не очікували. Він покаже себе з абсолютно не знайомого вам боку. Що може вас навіть трохи злякати чи хоча б змусити насторожитися. Намагайтеся зробити максимум висновків з того, що сталося.

Скорпіон

Сьогодні все варто робити разом: від чищення картоплі на вечерю до ухвалення серйозних рішень. Все-таки ви єдине ціле, не забувайте про це! А дві голови та чотири руки завжди краще, ніж половина цього набору.

Стрілець

Вигляньте у вікно. Вам не дуже подобається те, що ви там бачите? Отже, настав час зробити світ навколо себе трішки кращим. Піднімайте домашніх на маленький суботник – і шлях результати ваших зусиль будуть не надто помітні – вони будуть, а це головне.

Козоріг

Сьогодні вам доведеться поступитися деякими своїми принципами заради інтересів та блага вашої коханої людини. Зробити це буде непросто, проте якщо вам це вдасться, можете щиро радіти тому, що у ваше життя увійшло сильне справжнє кохання, таке, про яке тільки можна було мріяти.

Водолій

Сьогодні вам доведеться довго і досить важко надолужувати упущене у ваших стосунках з вашою коханою людиною. Втраченого виявиться так багато, що час від часу у вас руки будуть опускатися перед обсягом роботи. Проте боятися не варто: все вийде та все встигне.

Риби

Сьогодні велика можливість знайомства з цікавим представником протилежної статі. Він навіть буде не проти того, щоб налагодити з вами ближчі стосунки, проте це буде з тих чи інших причин суперечити вашим внутрішнім засадам. Як ви зробите в результаті?

You cannot copy content of this page