fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 січня 2023 року

Овен

Навіть якщо у вашому особистому житті все котитиметься в тартарари, вам вдасться зробити вигляд, що насправді все добре, правильно і гідно заздрити. Втім, глобальних катастроф у відносинах із вашою коханою людиною не планується.

Телець

Сьогодні для вас найголовніше – не привчити себе до хорошого. А його у стосунках із вашою коханою людиною цього дня буде дуже і дуже багато. Вам навіть іноді здаватиметься, що ви спите або що ненароком потрапили в казку. Що ж, хай так. Отримайте від цього максимум задоволення!

Близнюки

У цей день вашій коханій людині досить важко буде зрозуміти ваші уподобання, як би ви не намагалися їй пояснити всі їхні плюси, принади та приємності. Що ж, значить, у цьому він вам не помічник і конкурент. Однією темою для спілкування є менше.

Рак

Якщо раптом сьогодні вам стане незатишно, холодно і страшно, то найкращі ліки – це обійми коханої людини. Або хоча б просто того, хто любить, якщо вже дві ці якості ніяк в одній особі не поєднати. Ви відчуєте, як вас почне «відпускати» і як сили повернуться до вас!

Лев

Цього дня ваша кохана людина старанно приховуватиме від вас свої почуття до вас, однак у неї це не вийде: все чудово читатиметься в його очах. Намагайтеся побачити в них істину, і не мучити вашу половинку підбором слів. Потрібних не знайде навіть якщо дуже захоче.

Діва

У будь-якій справі найважче – це розпочати. Потім саме покотиться, як під гірку. Саме сьогодні вам і вашій коханій людині варто зробити цей найперший, найважчий крок. Постарайтеся тримати його за руку, будьте поруч. Йому складніше, ніж вам, набагато.

Терези

Цього дня вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам деякі свої таланти в тій чи іншій галузі, і вона зробить все можливе, щоб постати перед вами у кращому вигляді. Намагайтеся щиро ним захоплюватися: нічого іншого від вас і не потрібно.

Скорпіон

Сьогодні вам не варто підбивати вашу кохану людину, навіть якщо така поведінка буде неминучістю з вашого боку. Намагайтеся виконати всі його вимоги та відповісти всім його запитам. Тоді він відчує, що ви справді надійна людина – а вам того й треба.

Стрілець

Сьогодні деякі слова вашої коханої вас досить серйозно налякають. Можливо, в них і справді прихована таємна загроза для вас, а може бути, це не більше ніж плід вашої фантазії, що розлютилася. У будь-якому випадку, з обережністю поставтеся до зроблених висновків.

Козеріг

У цей день якесь ваше захоплення захопить вас настільки, що вам буде зовсім не до вашої коханої людини та її проблем. Постарайтеся, втім, приділити йому хоча б кілька хвилин вашої дорогоцінної уваги, інакше ваші відносини будуть складатися досить-таки непросто.

Водолій

Навіщо постійно зводити себе похмурими думками про те, що ваш благовірний (або благовірна) останнім часом не надто балує вас квітами та вишуканими компліментами? Пошукайте причину в собі – може, годі вже з’їдати на ніч по півкіло плюшок, а то та модель з телевізора буде для нього більш бажана, ніж ви?

Риби

Цього дня перед вами на повне зростання постане проблема вибору. Прийде віддати перевагу комусь із ваших шанувальників на шкоду іншим, зрозуміло. Звичайно, рішення не буде остаточним і безповоротним: зрештою, йдеться лише про один вечір.

You cannot copy content of this page