fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 жовтня 2022 року

Овен

21.03 – 20.04

У цей день ваша кохана людина буде на вас психологічно тиснути і чинити опір буде для вас дуже і непросто. Однак ви з цим упораєтесь, якщо, звичайно, поставите перед собою таку мету. А якщо не поставите – будьте готові до того. Що ваша думка кардинально зміниться.

Телець

21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко самостійно впоратися з проблемами, що навалилися на неї, тому вам доведеться активно їй допомагати. Втім, якщо вам здається, що вже навіть ваші сили закінчуються, то краще і не намагатися стати йому інвалідним кріслом. Нехай сам учиться ходити.

Близнюки

21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зробити якийсь важливий крок у напрямку до вас чи від вас. У тому чи іншому випадку, якщо він зважиться на щось подібне, на вас чекатиме зовсім інше життя. Або хоча б значно відрізняється від давно звичної.

Рак

22.06 – 22.07

Сьогодні у вас буде велика спокуса зробити щось, про що вам згодом соромно буде розповісти вашій коханій людині. Часу на те, щоб подумати і прикинути всі «за» і «проти» у вас, звичайно, майже не буде, проте ви все ж таки постарайтеся. Довіра чи задоволення?

Лев

23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться стати вам якомога ближче, рідніше і дорожче. Він не пошкодує для цієї мети ні сил, ні часу, ні нервів, причому ні своїх, ні ваших. Намагайтеся поставитися до такого його прояву ініціативи з розумінням, нехай це буде й непросто.

Діва

23.08 – 23.09

Сьогодні постарайтеся не сваритися з вашою коханою людиною через гроші, хоча це буде досить непростим завданням. Нехай ця тема геть-чисто випаде з вашої сьогоднішньої розмови, забудеться і перестане існувати. Повернетеся до неї завтра, коли все буде не таке страшно.

Терези

24.09 – 23.10

Сьогодні ви боятиметеся всього невідомого і незрозумілого, що відбуватиметься у вашому особистому житті або з вашою коханою людиною. А подій таких виявиться чимало. Втім, страх – почуття неконструктивне, краще постаратися його позбутися будь-яким способом.

Скорпіон

24.10 – 22.11

Очевидно, цього дня Скорпіонам доведеться багато і плідно спілкуватися поза домом, але спілкування матиме сімейно-прикладний характер. Зірки не рекомендують відволікатися на сторонні теми – навряд чи обговорення нафтової ціни наповнить ваш сімейний бюджет нафтодоларами. Навіщо марнувати дорогоцінний час?

Стрілець

23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина захоче стати вам ще ближче. Тому можете очікувати від цього дня першого запрошення додому, знайомства з його батьками чи друзями або посвяти вас в якусь таємницю, про існування якої ви навіть не здогадувалися. Оцініть це і вчиніть правильно.

Козеріг

22.12 – 20.01

Сьогодні ваше особисте життя стрімко зміниться на краще, навіть якщо спочатку вам здаватиметься, що нічого не відбувається або що змінюється, але в бік гіршу. Не поспішайте з висновками: вже за кілька днів вони виявляться значно точнішими, ніж зараз.

Водолій

21.01 – 18.02

У вас сьогодні просто чудовий день! Ви навіть не підозрювали, що вас так люблять, причому стільки людей одночасно. І щиро! І абсолютно незалежно один від одного! Мабуть, вам сьогодні можна позаздрити. Постарайтеся не розгубити той скарб взаємного кохання, який вам вдалося накопичити за роки вашого життя!

Риби

19.02 – 20.03

Зараз у вас напружений період у плані ваших стосунків із коханою людиною. У вашому житті сталося вже щось значуще, і щось не менш значуще має статися. А сьогодні вам належить насолоджуватися кожною хвилиною затишшя. Оцініть ці моменти належним чином.

Related Post

Ранковий гороскоп на 21 червня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 21 червня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 червня 2022 року Овен Сьогодні вам буде досить складно знайти вихід для своєї енергії. Просто її буде дуже багато і утилізувати всю не вдасться.

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2022 року Овен Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь дуже цінну, на його думку, пораду. Тому навіть якщо ця порада

Гороскоп на 10 квітня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 10 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Будь-які зустрічі варто планувати на першу половину дня. Саме в цей час вам легко буде порозумітися з оточуючими, домовитися про щось і з близькими людьми, і з новими знайомими.