fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 жовтня 2022 року

Овен

21.03 – 20.04

У цей день ваша кохана людина буде на вас психологічно тиснути і чинити опір буде для вас дуже і непросто. Однак ви з цим упораєтесь, якщо, звичайно, поставите перед собою таку мету. А якщо не поставите – будьте готові до того. Що ваша думка кардинально зміниться.

Телець

21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко самостійно впоратися з проблемами, що навалилися на неї, тому вам доведеться активно їй допомагати. Втім, якщо вам здається, що вже навіть ваші сили закінчуються, то краще і не намагатися стати йому інвалідним кріслом. Нехай сам учиться ходити.

Близнюки

21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зробити якийсь важливий крок у напрямку до вас чи від вас. У тому чи іншому випадку, якщо він зважиться на щось подібне, на вас чекатиме зовсім інше життя. Або хоча б значно відрізняється від давно звичної.

Рак

22.06 – 22.07

Сьогодні у вас буде велика спокуса зробити щось, про що вам згодом соромно буде розповісти вашій коханій людині. Часу на те, щоб подумати і прикинути всі «за» і «проти» у вас, звичайно, майже не буде, проте ви все ж таки постарайтеся. Довіра чи задоволення?

Лев

23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться стати вам якомога ближче, рідніше і дорожче. Він не пошкодує для цієї мети ні сил, ні часу, ні нервів, причому ні своїх, ні ваших. Намагайтеся поставитися до такого його прояву ініціативи з розумінням, нехай це буде й непросто.

Діва

23.08 – 23.09

Сьогодні постарайтеся не сваритися з вашою коханою людиною через гроші, хоча це буде досить непростим завданням. Нехай ця тема геть-чисто випаде з вашої сьогоднішньої розмови, забудеться і перестане існувати. Повернетеся до неї завтра, коли все буде не таке страшно.

Терези

24.09 – 23.10

Сьогодні ви боятиметеся всього невідомого і незрозумілого, що відбуватиметься у вашому особистому житті або з вашою коханою людиною. А подій таких виявиться чимало. Втім, страх – почуття неконструктивне, краще постаратися його позбутися будь-яким способом.

Скорпіон

24.10 – 22.11

Очевидно, цього дня Скорпіонам доведеться багато і плідно спілкуватися поза домом, але спілкування матиме сімейно-прикладний характер. Зірки не рекомендують відволікатися на сторонні теми – навряд чи обговорення нафтової ціни наповнить ваш сімейний бюджет нафтодоларами. Навіщо марнувати дорогоцінний час?

Стрілець

23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина захоче стати вам ще ближче. Тому можете очікувати від цього дня першого запрошення додому, знайомства з його батьками чи друзями або посвяти вас в якусь таємницю, про існування якої ви навіть не здогадувалися. Оцініть це і вчиніть правильно.

Козеріг

22.12 – 20.01

Сьогодні ваше особисте життя стрімко зміниться на краще, навіть якщо спочатку вам здаватиметься, що нічого не відбувається або що змінюється, але в бік гіршу. Не поспішайте з висновками: вже за кілька днів вони виявляться значно точнішими, ніж зараз.

Водолій

21.01 – 18.02

У вас сьогодні просто чудовий день! Ви навіть не підозрювали, що вас так люблять, причому стільки людей одночасно. І щиро! І абсолютно незалежно один від одного! Мабуть, вам сьогодні можна позаздрити. Постарайтеся не розгубити той скарб взаємного кохання, який вам вдалося накопичити за роки вашого життя!

Риби

19.02 – 20.03

Зараз у вас напружений період у плані ваших стосунків із коханою людиною. У вашому житті сталося вже щось значуще, і щось не менш значуще має статися. А сьогодні вам належить насолоджуватися кожною хвилиною затишшя. Оцініть ці моменти належним чином.

You cannot copy content of this page