fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вас може накрити нападом крайнього егоїзму. Ви забудете про те, що існує ще чиясь думка, що ваша половинка теж має право на щастя … Сьогодні для вас на чільне місце стане ваш особистий добробут. Іноді це корисно. Якщо не часто.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина мимоволі завдасть вам болю, причому таку, що одужувати ви від неї будете досить довго і важко. Втім, його може виправдати те, що зробив він це справді не зі зла, а лише тому, що не подумав. Більше такого не повториться.

Близнюки

Вдалий день, щоб струсити старовиною. Тільки не дуже трясіть — як би не розбити. Для тих, хто такий молодий, що й спогадами ще не обзавівся, рекомендується ретро-вечірка.

Рак

У цей день ви з вашою коханою людиною мислитимете паралельно на одні й ті ж теми, причому приходити при цьому до абсолютно різних висновків. Можливо, це не буде зумовлено тим, що ви різні – просто настрої ваші будуть разюче відрізнятися один від одного.

Лев

Сьогодні ваша кохана людина буде забудька, непунктуальна і розсіяна, що виведе вас з себе. Не варто дратуватися через дрібниці. Невимита тарілка або п’ятихвилинне запізнення не стоять довгої повчальної тиради на підвищених тонах. Будьте терпимішими: і ви теж іноді помиляєтеся.

Діва

Сьогодні вам варто задуматися про те, з якою метою ви говоритимете вашій коханій людині ті чи інші слова. Постарайтеся докопатися до суті, щоб потім не жалкувати про непередбачені і неприємні наслідки, що значно перевершили очікування.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині виявиться важко тримати себе в руках, бо запальність у неї буде підвищена. Зірки не рекомендують вам довго перебувати поруч із вибухонебезпечним елементом і тим більше не користуватися поряд із ним займистими речовинами на зразок сірників, гострих слів і ризикованих жартів.

Скорпіон

Сьогодні вам буде складно прийняти якесь рішення щодо вашого особистого життя, вибрати між «так» і «ні» і не образити жодним рішенням вашої коханої людини. Можливо, варто спробувати підключити його до процесу? Тоді все вийде набагато простіше і швидше.

Стрілець

Ваша улюблена людина сьогодні буде надзвичайно запальна, тому зірки радять зайвий раз їй не суперечити, щоб не будити в ньому звіра. Навіть якщо ви не боїтеся хом’ячків. Вам не важко хоча б один день зробити вигляд, що ви цілком і повністю потураєте його забаганкам, а проблем між вами від цього значно зменшиться.

Козоріг

Сприятливий день для поїздок за місто. Настільки сприятливий, що заради такої поїздки просто необхідно відкласти убік всі інші справи. Просто саме сьогодні і саме за містом, на природі, станеться між вами те, що ви так давно чекали. І чого б чекали ще дуже довго, якби не послухалися поради зірок.

Водолій

Сьогодні вашої коханої людини дещо шокуватиме ваша оригінальність та ексцентричність. Він навіть не знатиме, соромитись йому за вас чи пишатися вами. Намагайтеся привести свою самобутність у відповідність до норм суспільства. Хоча б трохи…

Риби

Сьогодні вам варто пам’ятати про те, що жодні зобов’язання не можуть утримати вас поряд з людиною, поряд з якою ви з тих чи інших причин не хочете або не можете бути. Цього дня для вас важливо відчути себе справді вільною людиною.

You cannot copy content of this page