fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ваша кохана людина буде не в міру ревнива, що завадить вам у ваших з нею відносинах, та й взагалі не сприятиме свободі дій. Постарайтеся вселити йому повну довіру до вашої персони: воно знадобиться і вам, і йому для свободи совісті та дій.

Телець

Сьогодні вам достатньо буде просто перебувати разом. Навіть якщо за вечір ви і двох слів не скажете, оскільки кожен буде зайнятий своєю справою (читанням, в’язанням, приготуванням або приготуванням їжі), все одно ви світитиметеся спільним щастям і світлом, одним на двох.

Близнюки

Сьогодні вам буде світло і тепло просто тому, що в цьому світі є людина, яку ви любите. Не має значення, чи відповідають вам взаємністю – просто ви проживете цей день почуттям. А більшого й не треба.

Рак

Сьогодні вам варто згадати про людину, до якої ви були небайдужі кілька років тому. Можливо, він і не стане раптом вашою долею, тим, на кого ви все життя чекали і тому подібними казковими персонажами, проте настрій та самооцінку вам підвищить знатно.

Лев

Ви з вашою коханою людиною можете пограти у справжніх Чіпа та Дейла, які ось уже не один рік незмінно поспішають на допомогу. Навіть якщо це буде ваш дебют спільного порятунку чийогось щастя та благополуччя, перший млинець комом не виявиться. Все буде з точністю навпаки.

Діва

Сьогодні ви почуватиметеся значно старшим за свій вік. Може, тому що ваша кохана людина раптово впаде в дитинство, і вам доведеться нести за її життя та здоров’я повну відповідальність? Або тому що саме на ваші плечі ляже вирішення проблем вашого тандему?

Терези

Постарайтеся бути сьогодні м’якими і лояльними до капризів вашої коханої людини. Зрештою, у кожному з нас живе дитина, а у вашій половинці вона сьогодні почне нагадувати про себе з неймовірною наполегливістю. Доведеться вам побути терплячим батьком і втихомирити малечу, що розбушувалася.

Скорпіон

Сьогодні вам варто продемонструвати вашій коханій людині працьовитість і готовність виконувати будь-яке поставлене перед вами завдання до переможного кінця. Ці якості, безперечно, йому сподобаються і додадуть вам шарму в його очах. А вам тільки цього треба…

Стрілець

У цей день вашій коханій людині захочеться трохи побути на самоті. Поважайте його рішення, воно не так часто у нього з’являється. Головне, щоб він знав: ви завжди поруч і в разі потреби завжди зможете прийти на допомогу. А ось фізична присутність зовсім не є обов’язковою.

Козеріг

Дівчатка (і хлопчики), вам сьогодні не радимо купувати надто багато харчових добавок та продуктів, зовнішній вигляд яких мимоволі змушує засумніватися у їх їстівності. Ваш організм у цей день особливо чутливий, а якщо ви нагодуєте цим домашніх, черга в туалет на тиждень уперед буде забезпечена.

Водолій

Дуже приємно усвідомлювати, що хтось від вас залежить, але не завжди вдається змусити цю особу визнати свою залежність. Якщо нині вам виявиться позаріз потрібно відчути себе вершником чиєїсь долі, підіть купіть на базарі хом’ячка. З людьми експериментувати не рекомендуємо.

Риби

У Риб сьогодні, ймовірно, намічаються деякі зміни у їхніх стосунках із подружжям. Якщо до недавнього часу ваші стосунки були натягнутими, то у цей день зірки схильні до поліпшення клімату в сім’ї. Чоловік буде помітно менше на вас бурчати через дрібниці, і ви теж будете більш терплячі до його слабкостей.

You cannot copy content of this page