fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні вашій коханій людині не доведеться вас довго вмовляти на те, щоб вчинити тим чи іншим чином: ви і самі на це погодитеся без будь-яких збентежень. Однак деякі штучні труднощі створити йому все ж таки не завадило б, щоб йому було цікавіше.

Телець
21.04 – 20.05
Несприятливе розташування світил для всіляких домашніх турбот зовсім відверне вас від такого роду занять. Все б нічого, але це може викликати законне невдоволення інших членів сім’ї, які розраховували на вашу побутову активність. Може, сходіть у кулінарію за готовим обідом?

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось привернути до себе вашу додаткову увагу, тому вам навряд чи варто дивуватися його несподіваним вчинкам. Намагайтеся зрозуміти мотиви його дій і не ображатися на їх реалізацію.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вам належить зробити дуже важливий вибір, в якому вам ніхто не зможе допомогти, навіть ваша кохана людина. Втім, якщо ви підійдете до цієї дії з усією відповідальністю, воно виявиться зовсім не таким складним, як могло б здатися з самого початку.

Лев
23.07 – 22.08
Постарайтеся прийняти і полюбити вашу половинку такою, якою вона є, хоча сьогодні це буде зробити не так просто. Вас напевно щось у ній буде дратувати і дратувати до зубівного скреготу. Але якби не це щось, це була б вже зовсім інша людина, яка навряд чи стала б вам настільки дорогою: Подумайте про це.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого від вас хоче ваша кохана людина. Швидше за все, він і сам про це не знатиме: йому захочеться чогось такого, а далі – в компетенції вашої уяви. Залишається сподіватися на те, що воно прийде вам на допомогу, як уже не раз це робило.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні ваша кохана людина захоче всіляко підвищувати вашу освіченість. Для цієї мети він порекомендує вам якусь дуже розумну книжку, зводить вас до музею чи театру. Швидше за все, йому вдасться все це зробити цікаво і ненав’язливо, так що боятися не варто.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вас особливо підводитиме техніка. Якщо вам знадобиться терміново зв’язатися з вашою коханою людиною, дуже велика ймовірність того, що ви просто не зможете цього зробити, бо мобільний телефон, електронна пошта та інші засоби зв’язку гратимуть не на вашому боці.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні вам дуже захочеться надійності та стабільності у відносинах з вашою коханою людиною. Однак це буде зовсім не так просто, бо ваші уявлення про те, як має бути насправді, будуть досить відчутно відрізнятися. Намагайтеся знайти середнє арифметичне.

Козеріг
22.12 – 20.01
У цей день вас відрізнятиме особлива забудькуватість. Якби було можливо залишити десь голову, ви обов’язково це зробили б і помітили б пропажу тільки наступного дня. Вашій коханій людині не позаздриш: їй доведеться контролювати кожен ваш крок. Бо більше нема кому.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати вас у тому, що насправді всі ваші страхи необґрунтовані і все йде добре і за планом. Постарайтеся повірити йому на сто відсотків, інакше який сенс взагалі бути разом, якщо не можеш вірити?.. У всьому навіть всупереч логіці.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні вам непросто буде умовити вашу кохану людину зробити для вас те, що вам потрібно. Навіть якщо ви приведете тисячу і один аргумент, чому ця дія необхідна для блага вашого тандему, це все одно навряд чи допоможе. Доведеться вигадувати різні хитрощі та тонкощі.

You cannot copy content of this page