fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні для вас буде дуже важливо підтримати дружні стосунки з людьми, близькими до вашої коханої людини: її родичами, друзями, товаришами по службі і всіма тими, кого він вважає потрібними йому персонами. Постарайтеся зробити це максимально щиро, ненав’язливо та тактовно.

Телець

А ви впевнені, що ваша половинка до ваших друзів ставиться тільки як до друзів? Зірки не закликають вас влаштовувати зразково-показові сцени ревнощів, але бути уважніше варто.

Вони радять, якщо що, поговорити з другом, а не з коханою людиною. Друг вас зрозуміє краще.

Близнюки

Ваша кохана людина сьогодні буде як ніколи незібрана, розсіяна і взагалі створюватиме враження інопланетянина. Прийде вам нести за нього повну відповідальність, керувати його діями і стежити за тим, щоб він усе робив правильно і вчасно.

Рак

Цього дня зірки рекомендують вам звернути особливу увагу на те, які тости вимовляє ваша кохана людина під час святкування. Саме вони покажуть, наскільки тонко він відчуває настрій ваших спільних друзів, що йому потрібне від життя і наскільки він самобутня особистість.

Лев

Цього дня не варто нав’язувати свою точку зору вашій коханій людині. Все одно він на ваш бік не стане і так, як ви хочете, не зробить. Хоча б через природну впертість, яка в нього сьогодні загостриться. Тому доведеться сьогодні неодноразово ходити на компроміси. З рушницею.

Діва

Сьогодні вам незручно обманюватиме кохану людину, навіть якщо обман буде дрібним, незначним і суто на благо вашим з ним стосункам. Можливо, краще обійтися без нього і спробувати акуратно і тактовно, але все ж таки сказати йому гірку правду?

Терези

Сьогодні для вас головне – не порівнювати те, що ви очікували від цього дня з тим, що вийшло. Інакше вас неминуче наздожене розчарування і вечір, навіть непоганий і відносно радісний, буде безповоротно зіпсований. Радійте з того, що у вас є, а не з того, що могло б бути.

Скорпіон

Сьогодні світила обіцяють дуже цікаве знайомство. Можливо, це знайомство виллється у щось більше, ніж просто продуктивне спілкування на загальні теми, але поспіху така справа не терпить.

Стрілець

Не будіть у звіра в тому, хто старший за вас, або вище за становищем! Краще взагалі не трапляйтеся йому на очі — інакше дуже велика ймовірність втратити будь-яку надію на вільний час, а значить — і на особисте життя.

Козоріг

Сім’я для Козорогів сьогодні аж ніяк не на першому місці, важливіше – особисті амбіції та професійні справи. Вас закрутить кругообіг планів та звітів, і ваші думки будуть далекі від сімейного вогнища. Однак зірки не радять нехтувати сьогодні будинком – краще прийти раніше з роботи і в якісь подарувати дружині квіти (або чоловікові – пляшку чогось).

Водолій

У Водоліїв з’явиться гостре бажання зробити несподіваний сюрприз своїй другій половині. Може, ви чимось завинили днями? Для подарунка зірки радять вибрати щось екстравагантне. Наприклад, коробку дорогих сигар або нову пахучу нижню білизну. Інтуїція вас не підведе – сюрприз вдасться на славу!

Риби

Рибам зірки сьогодні рекомендують більше подумати про те, чим нагодувати сім’ю в обід і вечерю. Якщо ваше меню останнім часом не відрізняється великою різноманітністю, зірки саме сьогодні рекомендують вам вигадати щось нове.

Радимо почитати книгу про смачну та здорову їжу та приготувати щось екстраординарне.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 24 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 24 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому захочеться бути дуже романтичним, і він докладе всіх зусиль для того, щоб таким і бути. Хочеться вірити в те, що вийде у нього

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 листопада 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 листопада 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 листопада 2021 року Овен Сьогодні у вас із вашою коханою людиною можуть виникнути якісь досить серйозні проблеми. Замість того, щоб їх вирішувати самостійно,

Передбачення удачі для жінок на тиждень з 26 липня – 1 серпня 2021 року для всіх знаків ЗодіакуПередбачення удачі для жінок на тиждень з 26 липня – 1 серпня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Як то кажуть, у мене для вас три новини, одна умовно хороша і зо два не дуже.  28 липня Меркурій переходить в знак Лева Прийшов час любителів спілкуватися і самодіяльних