fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Якщо ви сьогодні захочете зачарувати якогось представника протилежної статі, вам достатньо для цього буде лише однієї чарівної посмішки, благо у вас їх безліч. Не скупіться, видавайте лише найкращі – і все у вас вийде!

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні настирливі дзвінки від ваших численних шанувальників та шанувальниць дуже зіпсують вам настрій. Особливо якщо ваша кохана людина ревнива, тому що тоді чекайте ще й скандалу чи образи. Тому якщо не боїтеся пропустити важливий дзвінок, краще телефон взагалі відключити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогоднішній день ясно покаже, як далі розвиватимуться ваші стосунки. Будь-яка сварка сьогодні призведе до великої кількості сварок у майбутньому. Тож чи не краще сьогоднішній день зробити радісним та романтичним, у всьому потурати своїй половинці, не дратувати її?

Рак
22.06 – 22.07

Спати цієї ночі воістину блюзнірсько — вона ж обіцяє сліпучі перспективи. Залишилося вибрати, чи бажаєте ви сидіти в очікуванні, що успіх сам постукає вам у двері, або все-таки вважаєте за краще піти на пошуки.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина ненароком упустить фразу, яка багато в чому пояснить вам ваше життя і більшість проблем, що в ній виникають. Тільки не перепитуйте його, не просіть розшифрувати: у нього все одно навряд чи це вдасться. Просто запам’ятайте її для себе, щоб подумати над нею на дозвіллі.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви будете переживати за абсолютно незнайомих вам людей, які дорогі вашій коханій людині. Іншими словами, його хвилювання за них передасться вам, причому багаторазово посилене, можливо, доведене до абсурду. Постарайтеся все ж таки не перестаратися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині доведеться довго аналізувати ваші стосунки, чи не з листком паперу, таблицями та формулами, щоб обчислити, що вас з нею чекає у найближчому майбутньому. Якими б не були його висновки, необхідно пам’ятати про те, що все можна змінити – було б бажання.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам захочеться стати для вашої половинки незмінним консультантом, істиною останньої інстанції та взагалі єдиним мудрим та незамінним керівником. Їй же пристрасно хотітиметься свободи думки та дій. Доведеться комусь піти на компроміс, і є підозра, що вам…

Стрілець
23.11 – 21.12

Влаштуйте собі сьогодні День Свободи від турбот. Відкладіть всі ваші проблеми особистого і не тільки життя на невизначене майбутнє: нехай самі якось вирішаться, і поживіть хоч трохи на своє задоволення. Благо в цей день ви зможете вдатися до лінощів без будь-яких трагічних наслідків.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні на вас нападуть млявість та апатія. Тому якщо ваша половинка надумає фонтанувати ідеями і хотіти від вас всього і негайно, нічого доброго в неї з цієї витівки не вийде. Краще відразу її попередити, що навіть намагатися вас розворушити не варто.

Водолій
21.01 – 18.02

Можливо, сьогодні ввечері чоловік (коханий) поділиться з вами інформацією, вислуховування якої не принесе вам особливої ​​радості. Ваше головне завдання – впоратися з собою і не показати виду. Близькій людині потрібна ваша підтримка, а не повчання, ось її і зробіть. Тільки не треба думати, що ви приносите себе в жертву – нічого особливого вас ніхто робити не змусить.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні, ймовірно, ваш попередній обранець нагадає про себе якимось екстравагантним чином. Він може, наприклад, надіслати вам кошик квітів або написати крейдою під вікнами “I love you” великими літерами. Потіштеся – приємно ж, але нехай він більш ніж на вашу щиру дружбу не розраховує.

You cannot copy content of this page