fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти ваші жарти, та й почуття гумору ваше здаватиметься йому дещо специфічним. Тому постарайтеся вибирати слова та анекдоти, замислюватися над тими історіями, які хочете розповісти та й взагалі бути дещо обережнішими.

Телець – У цей день вам здаватиметься, що ваша кохана людина навмисно хоче завдати вам душевного болю, поранити вас сильніше, образити міцніше, вколоти болючіше. Єдине, що може підтвердити або спростувати правильність ваших припущень – це пряма і відверта розмова віч-на-віч.

Близнюки – Навколо вас стільки цікавих людей! А ви сумуєте про те, що саме ця людина зовсім не звертає на вас уваги. Це ж нераціонально! У світі є люди і красивіші, і розумніші, і душевніші. Тому засуньте свою хустку в пральну машину – і вперед. На пошуки своєї мрії!

Рак – Ваша кохана людина сьогодні буде напрочуд запальна, тому зірки радять зайвий раз їй не суперечити, щоб не будити в ній звіра. Навіть якщо ви не боїтеся хом’ячків. Вам не важко хоча б один день вдати, що ви цілком і повністю потураєте його примхам, а проблем між вами від цього значно зменшиться.

Лев – Сьогодні ваше особисте життя нагадуватиме мильну оперу. Деяким поворотам долі позаздрять навіть наймастичніші режисери з найбагатшою фантазією: їм би таке й на думку не спало. Що ж, коли вирішите всі проблеми, що виникли – може, спробуєте фільм зняти?

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко переконати вас у тому, що ви чините не найкращим чином і краще дотримуватися будь-якої іншої стратегії поведінки в ситуаціях, подібних до ситуації. Однак рано чи пізно це вийде.

Терези – Сьогодні вам особливо важливо зрозуміти, що ж про вас думають. І саме сьогодні це буде особливо важко. Намагаючись отримати інформацію, що вас цікавить манівцями, тримайте в голові, що, швидше за все, по дорозі вона зміниться до невпізнанності.

Скорпіон – Ваша кохана людина – це ще й ваш друг. А крім нього у вас є ще багато друзів. Зірки радять сьогодні спробувати пограти у кота Леопольда: розправити бант, посміхнутися та запропонувати всім жити дружно. Може спрацює. Тоді ви з вашою половинкою станете ще ближче один до одного.

Стрілець – Стрільці-дами, подбайте цього знаменного дня про те, щоб у вашому житлі була ідеальна чистота і порядок – несподіваний прихід гостей протилежної статі змінить плани на цей вечір і внесе помітне пожвавлення у ваше життя. Нудний вечір обіцяє перетворитися на коктейль-вечірку та легке запаморочення вранці наступного дня.

Козеріг – Цього дня ваша кохана людина буде впливати на вас благотворно, умиротворююче і навіть часом усипляюче. Але якщо перші два пункти – це добре, то останній – не дуже, бо ваша половинка може зробити якісь неправильні висновки з вашого мірного сопіння. Тримайте себе у руках!

Водолій – У цей день вашій коханій людині буде досить складно зрозуміти, чого ви від неї хочете і навіщо вам потрібен саме такий результат. Доведеться дати йому правдиве чи правдоподібне, але обов’язково докладне пояснення ваших цілей, прагнень та дій.

Риби – Цього дня доля прихильно погодиться на те, щоби виконати одне ваше бажання. Тому вам варто серйозно його продумати аж до дрібниць і зробити все можливе для того, щоб воно принесло радість не тільки вам, а й вашим найближчим людям. Можливо, вашій коханій людині – насамперед.

You cannot copy content of this page