fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вмовляти вас, щоб ви прийняли від неї допомогу. Ви її приймете з радістю і абсолютно добровільно, бо іншого виходу у вас просто не буде. Намагайтеся гаряче і щиро йому за це подякувати.

Телець

Сьогодні вам як ніколи знадобиться вміння пошкодувати. Саме не поспівчувати, не зрозуміти, не прийняти, а пошкодувати. Ваша кохана людина буде дуже цього потребувати. Головне – не перестаратися з ахами та зітханнями, інакше це може в ньому і роздратування викликати.

Близнюки

Сьогодні ви припускатимете досить грубі помилки з неуважності. У всякому разі, їхня ймовірність досить висока. Однак ваша половинка зробить все для того, щоб вам не довелося потім у них каятися і доведе вам, що навіть найгеніальніші люди іноді роблять щось не так.

Рак

Сьогодні вам рекомендується знайти собі більш корисне для здоров’я заняття, ніж перегляд телепрограм. Непоганим вибором був би короткий похід — але вам навряд чи вдасться умовити хоч когось скласти вам компанію. Винятки можливі, якщо любов вашої половинки до вас безмежна.

Лев

Цього дня ваша кохана людина може не зрозуміти ваших благих намірів і прийняти їх за висловлення якихось егоїстичних мотивів. Тому зажадавши добра ближньому, тобто свого коханого, ви цілком можете отримати реакцію, яку вдячністю назвати буде дуже важко.

Діва

Цього дня вам знадобляться мудрість та розважливість у стосунках з вашою коханою людиною. Інакше скандалів вам сьогодні не уникнути, а кохання вони, як відомо, не сприяють. Докорите недолугі половинку завтра, а сьогодні постарайтеся потерпіти.

Терези

Внесіть у ваші стосунки якусь гостроту! Наприклад, приготуйте часниковий салат або сходіть у ресторан мексиканський. Різні шипи та шпильки на одязі теж будуть дуже сприяти. Що може бути зворушливішим і романтичнішим, ніж два колючі вогнедишні дракони, що палко люблять один одного? Добре було б фіранки в спальні азбестовими ширмами замінити.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ви всіляко намагаєтеся її образити, принизити та виставити посміховиськом перед оточуючими. Насправді це, зрозуміло, буде не так, що вам доведеться йому довести, причому бажано негайно, щоб уникнути неприємних наслідків.

Стрілець

Цього дня єдине, що допоможе вам спілкуватися з вашою коханою людиною без особливих втрат з неї та з вашого боку – це ваше невгамовне почуття відповідальності. Тільки завдяки йому ви не наробите дурниць, які мріяли наробити протягом останнього тижня.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині захочеться показати вам всю свою завзятість, всю свою майстерність і все своє вміння швидко реагувати на екстремальні зміни в екстремальних ситуаціях. Намагайтеся оцінити всі ці дії належним чином. Причому бажано щиро.

Водолій

Сьогодні вам і вашій коханій людині варто прогулятися нічними вулицями. Ідеальним варіантом було б, звичайно, безлюдне місце, де можна відчути себе єдиними у Всесвіті, проте це в наші неспокійні дні небезпечно. Тому простіше обмежитись темрявою.

Риби

Сьогоднішній день як ніколи яскраво покаже вам, хто є вашою коханою людиною. Чи пройде він перевірку на екстремальні ситуації – чи йому буде важко триматися на плаву і бути на висоті? Саме після цього дня ви можете зробити правильні висновки.