fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 січня 2023 року

Овен – Сьогодні зірки рекомендують вам захопитися зовнішнім виглядом вашої коханої людини, навіть якщо нічого особливо чудового ви знаходити в ньому і не будете. Постарайтеся однак зробити комплімент дуже яскраво, барвисто і, головне, щиро, щоб ніхто не запідозрив каверзи.

Телець – Сьогодні у вас буде враження, що ваша кохана людина не тільки не розуміє вас, але й не хоче розуміти, навіть якщо намагається створити зворотне враження. Втім. не варто вірити у те, що лежить на поверхні. Згадайте про айсберг і про те, що видно лише його десяту частину.

Близнюки – Близнюкам варто виявити розуміння до членів сім’ї та увагу до їх занять. Вони щось затіяли, а ви щиро вважаєте це дурістю та схильні закликати їх до порядку? Не поспішайте, ось побачите, незабаром вам теж стане цікаво, а отриманий разом результат явно виправдає зусилля.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться ласки та ніжності, але в якихось одному йому відомих дозах. Доведеться вам, подібно до парфумера, з точністю до міліграма підбирати оптимальне поєднання, щоб воно ідеально підійшло адресату. У вас вийде.

Лев – Сьогодні вам буде досить важко поводитися адекватно з вашою коханою людиною, тому не дивно, що в якісь моменти ваша поведінка її дещо шокуватиме. Екстравагантність вашому образу, звичайно, не нашкодить, проте не варто нею зловживати.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина надасть вам особливу довіру, та таку, що ви будете задоволені і налякані одночасно: ви й не думали, що вас вважають настільки близькою людиною. Постарайтеся все це виправдати, інакше подив такого роду буде останнім у ваших відносинах.

Терези – Для Терезів, обтяжених дітьми, цей день готує несподівану і велику радість. Ні, не лякайтеся – все буде гаразд, вам навіть не знадобиться валеріанка. Тим же, хто цього щастя поки що позбавлений, саме час подумати про потомство. Поки що хоча б суто теоретично.

Скорпіон – У цей день вам захочеться легких і необтяжливих стосунків, без будь-яких зобов’язань з вашого боку. Тоді доведеться вам змиритися з тим, що і у вашої другої половини таких зобов’язань перед вами не буде: дві вільні і взагалі чужі одна одній людині…

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з вашою манерою поведінки. Не можна сказати, що вона значною мірою відрізнятиметься від того, як ви поводитеся зазвичай, проте чомусь саме в цей день невдоволення вашої половинки досягне свого апогею.

Козеріг – Найкращий день для того, щоб змінити імідж. Зробити модну зачіску або почати відрощувати вуса, наприклад. Тільки нехай ваш новий образ не йде врозріз із тим, яким вас любить ваша половинка. Інакше доведеться проводити з нею довгі виховні бесіди про те, що ви також вільна особистість і маєте право на метаморфози.

Водолій – Сьогодні ваша кохана людина нарешті відчує себе дійсно затишно та впевнено у вашому приємному суспільстві. Однак не варто розслаблятися: цілком можливо, такий стан речей встановиться ненадовго і за ним буде досить серйозний рецидив, який усувати вам і доведеться.

Риби – Сьогодні ви несподівано для себе познайомитеся з дуже цікавим представником протилежної статі, який може виявитися для вас згодом не тільки приємним співрозмовником і хорошим другом, а й кимось ближчим, рідним та дорогим. Головне, не квапити події.

You cannot copy content of this page