fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня вашій коханій людині складно буде зосередити всю свою увагу на вас, ваших проблемах та ваших бажаннях. Воно постійно буде розпорошуватися на інші, менш значущі, на вашу думку, об’єкти. Не заважайте цьому: навіщо вам потрібна зашорена половинка?

Телець
21.04 – 20.05

Не вимагайте жодних пояснень — нині ваш коник — розуміння. Якщо ви зможете проявити його в достатньому обсязі, вам зарахується. А чіплятися з розпитуваннями — не варто.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня вам захочеться постійно відволікатися на щось неважливо важливе, забуваючи про свою головну мету у стосунках із вашою коханою людиною. Звичайно, йдучи дорогою, дуже здорово збирати квіти і милуватися пейзажами, проте до мети все ж таки дійти теж варто в результаті.

Рак
22.06 – 22.07

У Раків сьогодні у сімейних справах буде взаєморозуміння та порядок. Однак сьогодні ви, мабуть, можете подумати, що гідні набагато більшого, ніж маєте. Зірки, проте, не радять надто довірятися оманливій уяві. Воно може завести вас занадто далеко, і ви вже не захочете повертатися на грішну землю.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо ваш чоловік з ранку до вечора димить як паровоз, і вам набрид постійний запах тютюнового диму в квартирі, зірки радять сьогодні почати вживати активних заходів! Дійте як батогом, і пряником. За відмову від згубної звички пообіцяйте йому щось таке, про що він мріє вже давно.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вирішити, що саме вона хоче сказати вам у зв’язку з інцидентом, який нещодавно стався між вами. Однак він усвідомлюватиме необхідність серйозної розмови, тому будьте готові до чогось важливого, відповідального, але з великою часткою ймовірності безглуздого.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться довго розбиратися з вашими проблемами. Для нього вони будуть досить просто розв’язуваними чи незначними. Тому не сподівайтеся звернутися до його совісті чи жалю. Найкраще аргументовано доведіть, що вам цю проблему вирішити потрібно терміново.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогоднішній день непоганий, щоб спочатку нічого не робити, а потім ще трохи відпочити. Насамперед – від того, що прийнято називати побутовими проблемами. Нехай роботи вдома нині бере на себе будь хто, тільки не ви. Інакше ви станете найнестерпнішим буркотом на світі – домочадці самі сильно пошкодують, що змусили вас чимось займатися.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні виявиться, що ваш головний претендент на те, щоб зайняти місце вашої половинки не зовсім підходить для цього гордого статусу. Або навіть зовсім не підходить. Тому не варто і намагатися продовжувати ці відносини, якщо у вас немає жодної впевненості в тому, що в них є якийсь сенс.

Козеріг
22.12 – 20.01

Навіть якщо на перший погляд ваша кохана людина ідеальна і не має ніяких, навіть найменших, недоліків, це тільки на перший погляд. Сьогодні вам доведеться в цьому переконатися. Втім, це не так і погано. Нелегко жити з ангелом і завжди відчувати свою неправильність і неповноцінність.

Водолій
21.01 – 18.02

Ви сьогодні будете настільки переконливі, що чинити опір вашій волі буде рішуче неможливо. Ваше завдання – знайти своїй волі гідне застосування – ви ж не хочете просто уславитися самодуром, чи не так?

Риби
19.02 – 20.03

Адже все, виявляється, було не так важко, як ви припускали! Так, можете зітхнути з полегшенням: смуга випробувань позаду, і тепер ви і ваша кохана людина можете трохи відпочити. Якщо, звичайно, вас ця сама смуга не розвела по різних кутках життя. А якщо й так – що не робиться, все на краще!

You cannot copy content of this page