fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Вставайте, Граф! На вас чекають великі справи! Воістину цей день буде для вас доленосним, вирішальним та визначальним у багатьох сферах життя, у тому числі й любовним. Інша річ, що повз несподіваний, але такий корисний поворот ви ненавмисно можете проскочити. Краще цього не робити: потім шкодувати будете. Та й ваша кохана людина (можливо, що не відбулася) теж.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні не будьте надто суворі до вашої коханої людини. Навіть він має право на помилку, причому навіть не на одну, як би вам не прикро було це визнавати. Проявіть мудрість і пробачте його, попросивши більше так не робити. Повірте, він дуже старатиметься.

Близнюки
21.05 – 21.06

Вашому терпінню прийшов кінець? Ви готові грюкнути дверима і покінчити з цими стосунками раз і назавжди? Що ж, якщо це рішення зважене, а не імпульсивне – сьогодні є сприятливим днем ​​для розлучень. А якщо ви хочете зробити це зі злості, тоді краще зайвий раз подумати.

Рак
22.06 – 22.07

Пам’ятаєте, як ви у дитинстві відзначали перший день нового навчального року? Чому б не повторити те саме в тій же компанії? Серед друзів цілком може опинитися та людина, в яку ви давно були закохані, а з родичами можна заради такої справи і ваше нинішнє кохання познайомити. На хвилі гарного настрою та ностальгії дуже вдале знайомство може вийти.

Лев
23.07 – 22.08

У цей день ваша кохана людина виявиться дуже надійною людиною. З ним вам ні секунди не буде страшно, оскільки ви будете впевнені в тому, що нічого поганого з вами не станеться. Втім. сильно розслаблятися не варто, інакше ви не зможете без нього обходитися.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина буде схильна до того, щоб розуміти ваші слова неправильно, причому висновки її будуть настільки несподіваними і нелогічними, що вам залишиться тільки дивуватися її здатності робити з мухи слона і навпаки. І ще велосипед винаходити.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що майбутнє у неї з вами все-таки є, причому щасливе, світле та довге. Якщо ви і самі в цьому не впевнені, можливо, варто задуматися про те, навіщо ви так довго разом і чи варто продовжувати цей термін?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам постійно хочеться давати поради вашій коханій людині. Причому не завжди вони будуть доречними та цінними, але й ви не завжди будете це розуміти. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб не набриднути своїми втручаннями вашій половинці.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви дізнаєтеся чи згадаєте, що таке кохання з першого погляду. Закохатися з першого погляду в кохану людину? Ніяких проблем! У людини, побаченої мигцем у метро? Елементарно тим паче! У будь-якому випадку почуття буде дуже яскравим і сильним. Однак, на жаль, не надто довговічним.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам доведеться виявити життєву мудрість і продемонструвати оточуючим, наскільки багатий ваш життєвий досвід. А їм дійсно варто пишатися і, більше того, використовувати за призначенням у стосунках із вашою коханою людиною. Вам він знадобиться.

Водолій
21.01 – 18.02

На сімейній раді сьогодні можуть статися найнесподіваніші речі. Приймуть якісь серйозні рішення, які змусять ваше серце відчайдушно застрибати від радості. Вас, мабуть, відправлять у відпустку до моря та ще й одного — на пошуки романтичних пригод. Ущипніть себе – це сон.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні на вас чекає приємний сюрприз в особистому житті. Ви і сподіватися не сміли на те, щоб все обернулося саме таким чином, а воно вас не послухалося і вийшло краще, ніж ви могли собі уявити. Ловіть успіх за хвіст, інакше вона скоро може стати ящіркою і хвіст відкинути.