fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні на вас нападе безпричинна ностальгія за кохання, що тимчасово минуло. Навіть якщо ви зараз щасливі з вашою половинкою і вам більше нікого і нічого не треба, мелодія, картинка або фраза з минулого поверне вас на кілька років тому, ви згадаєте ті улюблені очі і захочете повернутися в минуле… Хоч ненадовго.

Телець

Крім вашої коханої людини у світі є ще безліч людей, яким ви дорогі. Тому навіть якщо сьогодні між вами розгориться сварка, що плавно перетікає у скандал і загрожує розлученням, це не кінець світу. По-перше, у результаті все одно все буде добре, а по-друге, у будь-якому разі в гордій самоті ви не залишитеся.

Близнюки

Близнюки-жінки сьогодні цвітуть та пахнуть! Становище зірок і планет у цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні ви розкрилися подібно до троянди після дощу. Близнюки-чоловіки теж випромінюватимуть неповторний шарм, що так притягує жіночу стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівним!

Рак

Ваше щастя сьогодні у вашій коханій людині. Тільки змусивши його щиро посміхнутися, ви зможете усвідомити, що вам на душі світло і сонячно. Про егоїзм, навіть розумний, доведеться, на жаль, забути. Все на благо своєї половинки – хоч би заради власного благополуччя!

Лев

Цього дня ви зіткнетеся з величезною кількістю зобов’язань, пов’язаних із вашими стосунками з вашою коханою людиною. Проте здебільшого зобов’язання виявляться приємними, і виконувати їх буде одне задоволення. Або навіть два чи три.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розуміти вас у ваших намірах і рішеннях, тому вона всіляко вас відмовлятиме від якоїсь дії, яка для вас буде дуже важливою. Його аргументи вислухати варто, а ось йти в нього на поводі – мабуть, ні.

Терези

Сьогодні у вашої коханої людини з’явиться новий друг або близька людина, а нове – це завжди цікаве, тому у вас з’явиться причина для ревнощів. Зірки б все ж таки радили цього дня стосунків не з’ясовувати: швидше за все, вже завтра новому знайомству приділятиметься набагато менше часу та уваги.

Скорпіон

Сьогодні вам варто оберігати вашу кохану людину від усіх бід і напастей, які можуть з ним статися, а можливість таких подій досить велика. Втім, хоробрості вам не позичати, тому ви можете врятувати і не одну близьку вам людину, благо це не знадобиться.

Стрілець

Сьогодні вам досить важко буде бути справедливим по відношенню до вашої коханої людини. Однак вам все ж таки доведеться дуже постаратися таким бути, інакше ваша упередженість, зайва строгість або лояльність можуть нашкодити вашим стосункам.

Козоріг

Вам сьогодні буде неприємно думати на якусь тему, проте ваша кохана людина щоразу її підніматиме. Єдиний вихід із ситуації – попросити його не говорити про це хоча б протягом доби. Він повинен зрозуміти та замислитися про ваш стан. Якщо ні – буде сумно.

Водолій

Якщо ви давно мріяли про те, щоб зав’язати роман із людиною з іншого міста чи держави, сьогодні найпридатніший для цього день. Втім, навіть якщо не мріяли, у цей день вашої згоди цілком можливо не питатимуть. Вам залишається побажати тільки удачі…

Риби

Сьогодні вам не варто все робити в останню хвилину, бо подібні дії можуть призвести до подій досить неприємним, які можуть надати небажаний вплив на ваші стосунки з вашою коханою людиною. Намагайтеся бути хоча б трохи більш завбачливим.

You cannot copy content of this page