fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 червня 2022 року

Овен
Сьогодні вам знадобиться вміння тверезо оцінити ситуацію і швидко прийняти важливе рішення. Це буде тим більше необхідно тому, що ваша кохана людина на такі подвиги буде не здатна, а значить, вам доведеться відповідати не лише за себе, а й за неї. Це непросто, але ви впораєтеся.

Телець
Сьогодні вам знадобиться ваша гарна пам’ять на дати та імена (якщо, звичайно, така у вас є). Саме вона допоможе вам швидко і якісно вирішити деякі проблеми вашої коханої людини, причому так, що їй хіба що і залишиться, що захоплено дивуватися і дякувати вам без кінця.

Близнюки
З цього дня можна почати нову. Варіантів мас: з новою коханою людиною, взагалі без неї або з колишньою, але на новий лад. У будь-якому випадку, якась риса новизни сьогодні повинна бути обов’язковою. А якщо вас все влаштовує – просто скажіть новий комплімент чи подаруйте свіжий букет квітів. Теж вихід.

Рак
Сонце, дощ чи інші атмосферні явища – ніщо не зможе завадити вам сьогодні бути щасливим. Чому б не радіти, адже вас люблять і ви кохані. А якщо ні, то, напевно, стоїте на порозі чудових подій, які докорінно перевернуть ваше життя. І це ви також відчуваєте.

Лев
Цього дня ви поряд зі своєю половинкою відчуєте себе у повній безпеці – як у фортеці, як у танку. Ви навіть не зможете пояснити чому: начебто все, як завжди, нічого не змінилося. Однак почуття буде безперечним і незаперечним. Зірки радять насолоджуватися моментом.

Діва
Цього дня зірки рекомендую вам замислитися над тим, що ви встигли, а що не встигли зробити останнім часом. Підходящий день для підбиття підсумків, прикиньте, з якими рисами ваших стосунків із коханим варто розпрощатися прямо зараз, а які – перенести на нову сторінку.

Терези
Сьогодні вам варто згадати про ваших родичів або родичів вашої коханої людини. Зателефонуйте їм, а краще – прийдіть у гості, щоб провести в їхньому приємному суспільстві весь вечір. Ви з вашою половинкою зігрієтеся їх теплом – і між вами все теж стане значно теплішим.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити так, щоб вона стала вам ще ближчою, дорожчою і потрібнішою. Яким чином він хоче досягти цього ефекту – загадка, яку вам доведеться відгадати по ходу. Хочеться вірити в те, що розгадка виявиться вам приємною.

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами стільки часу. скільки вам це буде необхідно, тому у вас можуть виникнути певні конфлікти щодо цього питання. Намагайтеся врегулювати їх мирним шляхом, не вдаючись до екстрених заходів.

Козеріг
Козерогам зірки порадили б сьогодні утриматися від походів у великі супермаркети та розкішні бутики – витрачені гроші та куплені шмотки не додадуть мажорних ноток вашому настрою, а ваш супутник зовсім озвіріє від шопінгу. Або від його результатів – дивлячись по тому візьмете ви його із собою в магазини чи ні.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині захочеться провести з вами цілий вечір, що дещо суперечитиме вашим планам. Прийде або якось поєднувати ваше особисте життя і те, що ви задумали на кінець цього дня, або шукати якийсь інший компроміс.

Риби
Сьогодні ви зрозумієте, що подія, що недавно відбулася, дійсно кардинальним чином змінила ваше особисте життя, тільки ось незрозуміло, в який бік і що тепер з цими змінами робити.

You cannot copy content of this page