fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині захочеться довести вам істинність певного переконання, з яким ви категорично не згодні. Справа може навіть дійти до серйозної сварки. Проте все ж таки хочеться вірити в те, що один з вас виявиться досить розсудливим для того, щоб її уникнути.

Телець
21.04 – 20.05

Якщо ви хочете чогось добитися від вашої коханої людини, сьогодні вам доведеться пограти в заїжджену платівку, повторюючи раз у раз одне й те саме. Тільки не забувайте, що ваша мета – отримати від вашої половинки якесь благо, яке він вам чомусь наполегливо не хоче давати, а не ініціювати чергову сварку.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться дати вам якусь дуже розумну, цінну, добру і вічну пораду, яка дуже допоможе вам у вирішенні якихось ваших проблем. Постарайтеся дослухатися сказаного і зробити необхідні вам висновки. Вони вам знадобляться.

Рак
22.06 – 22.07

Будь-яка, навіть найменша хитрість буде сприйнята вашою коханою людиною в багнети. Тому постарайтеся бути сьогодні максимально чесним, уникайте будь-якої двозначності. Інакше весь вечір ви можете провести вибачення. Воно вам треба?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки рекомендують вам звернути увагу на те, що вам насниться. Цей сон напевно буде віщим і вкаже вам на те, як надалі розвиватимуться ваші стосунки з вашою коханою людиною, чого варто очікувати і чого побоюватися. Головне, будьте уважними до знаків.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде складно прийняти якесь рішення щодо вашого особистого життя, вибрати між «так» і «ні» і не образити жодним рішенням вашої коханої людини. Можливо, варто спробувати підключити його до процесу? Тоді все вийде набагато простіше і швидше.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам доведеться щось втратити. Зірки дуже сподіваються на те, що це буде лише дрібна монетка або щось зовсім непотрібне. Тому що теоретично втратити ви можете будь-що, в тому числі і любов, і вашу кохану людину. Будьте уважні!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні слушний день для того, щоб капітально посваритися. Можна раз і назавжди, можна для профілактики, а можна й просто так – щоби пара випустити. Головне, щоб ваша кохана людина чітко розуміла мету подібних дій, інакше ефект може перевершити всі ваші очікування. Або відсутні зовсім.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не варто сьогодні по десять разів повторювати вашій коханій людині одну й ту саму думку, навіть якщо вам здається, що в попередні дев’ять він не в повному обсязі відчув її глибину. Якщо він не все усвідомив, то від повторення ситуація не зміниться, а ось роздратування може значно зрости.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваші рідні та близькі можуть вас зрозуміти неправильно, що вплине на ваш психологічний стан. А воно цілком може виплеснутися на вашу кохану людину і позначитися на ваших стосунках. Будьте обережні та стримані.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина може зізнатися вам у своїх почуттях, про які ви раніше і не підозрювали або дуже невиразно здогадувалися. У будь-якому випадку, його слова стануть для вас дуже приємною чи неприємною несподіванкою. Намагайтеся відреагувати на них адекватно.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви ненароком і несподівано зустрінете ваше минуле кохання, і воно сколихне у вашій душі досить сильні, але незрозумілі почуття. Вам чи захочеться все повернути, чи ніколи не згадувати більше про минуле. У будь-якому випадку, постарайтеся розібратися зі своїми почуттями та прийняти рішення.

You cannot copy content of this page