fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Перш ніж сказати чи зробити щось важливе, продумайте шляхи відходу: як ви зможете з мінімальними втратами для свого іміджу, самолюбства вашої коханої людини та вашого особистого життя повернути все на колишні позиції. Сьогодні це зробити дуже важливо: страховка може знадобитися.

Телець

Цього дня не варто гребувати допомогою та підтримкою ваших друзів, нехай навіть ваша кохана людина і категорично проти цього. Якщо ви відчуваєте, що поодинці вам не впоратися з проблемами, що накотили на вас, у тому числі і в особистому житті, сміливо звертайтеся за порадою.

Близнюки

Сьогодні вам слід відповідально поставитися до такого важливого заняття, як спілкування з вашою коханою людиною. У цей день воно буде нагадувати досить важку працю, безкоштовну при цьому. Але якщо ви витримаєте, ваш стоїцизм окупиться сторицею, причому дуже скоро.

Рак

Ракам цього дня зірки радять зайнятися читанням класичної та детективної літератури. Бажано це робити у родинному колі, щоб було з ким поділитися яскравими враженнями від прочитаного. Як найбільш вдячних співрозмовників зможуть виступити діти, якщо, звичайно, ви не зіб’єтеся на повчальний тон та обговорення теми неідеальності їхньої поведінки.

Лев

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться повернутися в ті старі добрі часи, коли ваші стосунки з ним кардинально відрізнялися від нинішніх. На жаль, у нього під рукою не виявиться машини часу, і йому доведеться все міняти вручну. З вашої на те згоди, зрозуміло.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з вашою поведінкою, бо щось їй у ній подобатися точно не буде. Можливо, він навіть сам собі не зможе сформулювати, що саме, але негативна реакція в деякі моменти буде більш ніж очевидною.

Терези

Сьогодні у вашому тандемі кипітимуть неабиякі суперечки. Причому швидше за все з непринципових питань. Просто чомусь саме сьогодні ви і ваша кохана людина надумаєте люто з’ясовувати, хто мав рацію в тому чи іншому питанні: Кант, Ніцше або сусід дядько Вася. Головне, щоб така високонаукова полеміка не довела вас до серйозної сварки.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина буде вас розуміти як ніхто інший і навіть трохи кращий, ніж ви самі. Тому якщо перед вами раптом постає якесь питання без відповіді, сміливо звертайтеся до нього – і відповідь з’явиться сама собою. Можете сміливо користуватися ним – він буде правильним.

Стрілець

Сьогодні вам доведеться одночасно розбиратися з минулим, сьогоденням та майбутнім. Заняття буде не з приємних як для вас, так і для вашої коханої людини, до якого б періоду вона не належала. Про те, як ви вийдете з такої ситуації, зіркам поки що невідомо. Мабуть, все зазвичай залежить лише від вас.

Козеріг

В цей день якийсь представник протилежної статі довго і відверто розповідатиме вам про себе, своє життя і свої неприємності. Цікаво вам це буде чи ні, вислухати все одно доведеться. Таким чином, ви зможете отримати собі нового друга, а може бути, і когось ближчого.

Водолій

Сьогодні до довгого списку закоханих людей додасться ще одне ім’я. Цілком можливо, ви цього навіть не помітите, проте якщо ви чогось не бачите, це не означає, що цього немає. Будьте коректні та стримані з усіма, з ким вам доведеться у цей день спілкуватися.

Риби

Сьогодні вам дуже захочеться, щоб ваша кохана людина згадала щось важливе. Однак йому цей спогад не дасться так легко, як вам хотілося б, тому доведеться активно підказувати та натякати. Або ж тихенько жити зі своїм знанням на самоті.

You cannot copy content of this page