fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що ваша кохана людина насправді куди цікавіша, ніж вам здавалося спочатку. З ним можна поговорити на зовсім несподівані теми і отримати від нього відповіді на ті питання, на які ви і не сподівалися будь-коли знайти відповіді.

Телець
21.04 – 20.05
Не соромтеся цього дня надавати своїй коханій людині невигадливі знаки уваги. Усміхніться ще раз, щиро поцікавтеся його справами, поцілуйте або обійміть. Вам не важко, а як йому буде приємно – словами не передати! Та ви й самі це відчуєте.

Близнюки
21.05 – 21.06
Цього дня ваша кохана людина з радістю візьметься за будь-яку справу, яку ви їй запропонуєте. Якщо це, звичайно, буде йому під силу і вміння: якщо він ніколи цвяхи забивати не вмів, то й сьогодні навряд навчиться. Однак реальні та здійсненні дії він здійснити цілком може.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вашій коханій людині захочеться провести свій вільний час без вас, у суспільстві своїх друзів або на самоті. Дозвольте йому таку розкіш, а самі займіться своїми справами, яких у вас, напевно, скупчилося останнім часом безліч.

Лев
23.07 – 22.08
У цей день вам досить важко буде щось приховати від вашої коханої людини, навіть якщо ви дуже захочете. Чи то в нього проникливість підвищена, чи вам настільки хочеться поділитися, що тримати в собі несила. Чим це закінчиться – залежить лише від вас.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні вашій коханій людині не захочеться надовго вас від себе відпускати, навіть якщо вам позаріз треба буде кудись відлучитися, хай і ненадовго. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб розлука пройшла якомога безболісніша для обох сторін.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні на вас чекає безліч приємних, але незначних сюрпризів. А ось нічого значущого, на що ви так давно сподівалися, цього дня з вами не станеться. У сфері особистого життя точно. Що ж, йдіть до своєї мрії, неспішно і розмірено, насолоджуючись дрібними радощами, якими день ряснітиме.

Скорпіон
24.10 – 22.11
У цей день вам буде досить важко визначитися зі своїми почуттями щодо дорогої вам людини або того, хто претендує на це почесне звання. Якщо ви не знаєте твердо, яке ім’я дати процесу, що твориться у вас у душі, краще і не давайте. Нехай важче викристалізується.

Стрілець
23.11 – 21.12
Цього дня для вас головне – не втратити себе. Підлаштовуватися під бажання коханого – це, звичайно, добре, проте ви й самі по собі – особистість цікава та унікальна. Прикро буде прати свою індивідуальність заради кохання. А сьогодні це цілком може статися.

Козеріг
22.12 – 20.01
Сімейне життя Козерога сьогодні (особливо в першій половині дня) може дати серйозну тріщину. Цілком ймовірно, що ваші вірні друзі та подруги поділяться з вами певною інформацією щодо вашої другої половинки. Ви самі не будете раді, що ви їм так завжди довіряєте. Однак запевняємо вас – приводів для побоювань немає!

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні зірки не рекомендують вам серйозно ревнувати вашу кохану людину до будь-якого представника протилежної статі. Нинішнє становище зірок має на увазі бажання пофліртувати з привабливими чоловіками і жінками, благо таких навколо буде достатньо.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні ви будете схильні до того, щоб вирішувати звичні проблеми у ваших стосунках із вашою коханою людиною за допомогою незвичних, оригінальних, сміливих і навіть екстравагантних методів. Ви можете починати пишатися вашими фантазією та вигадкою прямо зараз!

You cannot copy content of this page