fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вас частіше обіймати, притискати до себе і говорити вам ласкаві слова. І чим більше цих слів вас потішить, тим краще буде йому. Тому навіть якщо ви хочете посидіти в тиші та самоті, активно і напоказ радійте.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина вирішить виявити кмітливість і винахідливість, що може закінчитися плачевно не тільки і не стільки для вашого тандему, скільки для людей і предметів, що оточують. Намагайтеся якось тримати в рамках його бурхливу діяльність.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде колись відволікатися на задушевні розмови з вами, тому постарайтеся якось запам’ятати всі ті теми, які ви хотіли б обговорити – і обговоріть їх потім, у більш сприятливій обстановці та у відповідний час.

Рак

У цей день постарайтеся якнайменше звертати увагу на дива у поведінці вашої коханої людини і знайдіть собі якусь віддушину, щоб випустити пару. В іншому випадку, ви ризикуєте накопичити в собі стільки роздратування, що рано чи пізно воно вивернеться вулканом.

Лев

Постарайтеся сьогодні не давати вашій коханій людині порад, якщо вона вас не попросить про інше. Навіть якщо ви точно знаєте, як зробити краще, утримайтеся від коментарів. Нічого, окрім роздратування, ваше втручання у душі вашої половинки не викличе.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто повідомити вам якусь неприємну звістку, проте якщо така у вашому житті буде, зробити це все ж таки доведеться. Постарайтеся не виявляти йому своє обурення та незадоволення, залиште їх при собі. Пар випустіть потім і на самоті.

Терези

З цього дня цілком можна розпочати нову справу. Варіантів багато: з новою коханою людиною, взагалі без неї або з колишньою, але на новий лад. У будь-якому разі, якась риса новизни сьогодні має бути обов’язковою. А якщо вас все влаштовує – просто скажіть новий комплімент чи подаруйте свіжий букет квітів. Теж вихід.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ж ви хочете сказати тією чи іншою своєю дією, тому вона трактуватиме їх якось по-своєму і робитиме з них свої, дуже дивні та своєрідні висновки. Намагайтеся зрозуміти, що за ними стоїть, і як з цим боротися.

Стрілець

Найбільшою помилкою сьогодні були б будь-які дії руйнівного характеру. Якщо ви не в настрої бачити – посидіть склавши руки. Так ви принесете собі і оточуючим значно менше шкоди. Це, безумовно, стосується особистого життя.

Козоріг

Якщо ви давно хотіли познайомити вашу половинку з батьками – сьогодні найбільш вдалий для цього день. Проінструктуйте чоловіка на тему того, які квіти воліє ваша мама, а дівчину – як краще одягнутися, щоб не розчарувати тата. І все у вас вийде!

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина доручить вам якусь дуже важливу та відповідальну справу. Підійдіть до виконання з усією серйозністю: воно стане своєрідним тестом на сумісність і можливість прожити разом довго і щасливо далекому і не дуже далекому майбутньому.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось привернути до себе вашу додаткову увагу, тому вам навряд чи варто дивуватися його несподіваним вчинкам. Намагайтеся зрозуміти мотиви його дій і не ображатися на їх реалізацію.

Related Post

Любовний гороскоп на 9 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 9 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 жовтня 2021 року Овен Той день, якого ви так чекаєте, став ще ближче. Так, вам дуже важко всидіти на місці. Вашій половинці з

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 рокуТаро-прогноз на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року Набути впевненості в завтрашньому дні і спланувати справи на тиждень допоможуть розклади карт Таро. Завдяки цінним підказкам знаки Зодіаку зможуть

Для 8-ми знаків Зодіаку серпень 2021 буде особливо успішнийДля 8-ми знаків Зодіаку серпень 2021 буде особливо успішний

За виконання бажань в астрології відповідає Плутон. У представників деяких Знаків Зодіаку мрії в серпні 2021 року здійсняться. Допоможе їм у цьому трин Венери з Плутоном, який сформується 11 серпня,