fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 лютого 2022 року

  • від

Любовний гороскоп

Овен

Не поспішайте події. І на вашій вулиці колись буде  вантажівка з пряниками, причому самостійно, без вашої допомоги. Так, швидше за все, не сьогодні, однак це не привід для розладу та паніки. Справжнє щастя потрібно чекати довго, щоб воно стало справді щастям.

Телець

Сьогодні ви можете ненароком образити вашу кохану людину, причому досить серйозно. Добре, якщо він вам скаже про свої негативні почуття до вас. Набагато гірше, якщо буде тримати образу в собі, перетравлювати та аналізувати. Тоді наслідки можуть стати довгостроковими.

Близнюки

Сьогодні, ймовірно, ваш попередній обранець нагадає про себе якось екстравагантним чином. Він може, наприклад, надіслати вам кошик квітів або написати крейдою під вікнами “I love you” великими літерами. Порадійте – приємно ж, але нехай він більш ніж вашу щиру дружбу не розраховує.

Рак

Сьогодні, схоже, збудуться всі ваші гірші побоювання щодо ваших стосунків із вашою коханою людиною. Станеться те, чого ви так давно боялися. Однак воно насправді цілком може виявитися не таким страшним, як здавалося і, можливо, навіть призведе до сприятливих наслідків.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам якийсь несподіваний подарунок, про який ви навіть мріяти не сміли. І не тому, що він дуже дорогий або важкодоступний, а тому що він по суті зовсім неймовірний і не стикується ніяк з образом вашої половинки.

Діва

Якщо вам цікаво з людиною спілкуватися, це зовсім не означає, що з ним настав час налагоджувати тісніші стосунки. Наявність статусу зазвичай неблаготворно впливає розвиток відносин, підвищує критичність сприйняття. Не варто переводити з розряду цікавих співрозмовників у розряд потенційних половинок всіх кого не ліньки.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо, щоб ви її зрозуміли. Можливо, ви навіть зможете щось йому порадити в ситуації, але це не головне. Головне – зрозуміти те, що з ним відбувається, відчути те, що відчуває його душа і відповісти їй в унісон.

Скорпіон

Для вас, Скорпіони, цей день буде, мабуть, ознаменований новими покупками на благо сім’ї. Небеса схильні до того, щоб ці придбання були пов’язані з одягом та взуттям. Купуйте дружину(е) черевики (туфлі) з крокодилячої шкіри – це відразу зробить його добрішим! На себе сьогодні теж не шкодуйте коштів.

Стрілець

Стрільці ширятимуть у хмарах. Вам все вдається, до чого б ви прикладали зусилля. Добре, але не забудьте докласти трохи зусиль і до домашніх справ, а краще – витратити трохи часу на допомогу дорогій половині в задуманому нею підприємстві. Інакше вона (половина) звинуватить вас у тому, що ви зовсім не цікавитеся.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде як ніколи просто образити вас чимось або наступити вам на вашу улюблену мозоль, причому як навмисне, так і ненароком. Намагайтеся відключити в собі вразливість і чутливість: вони лише завадять вам.

Водолій

Сьогодні вам варто бути цілком і повністю щирою і відвертою з вашою коханою людиною. Він відчує фальш негайно, або демонстративно образиться, або тихенько зробить собі якісь висновки. Друге буде, до речі, набагато гірше.

Риби

Цього дня зірки категорично забороняють вам соромитись. Побачивши найпривабливішого представника протилежної статі, сміливо підходьте до нього знайомитись. Головне для вас – щохвилини пам’ятати про те, що ви єдині і неповторні. Нехай сьогодні про це дізнається ще одна людина.