fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 лютого 2023 року

Овен – У цей день вам варто згадати про те, що ваша кохана людина, яку б витримку вона не мала, теж не залізна, а значить, і вона коли-небудь може зламатися. І у вас не залишиться надійної опори та вірного захисника. Отже, зараз потрібно сильним ставати вам, щоб дати йому час трохи відпочити та зміцніти.

Телець – У Тельців у цей день, можливо, буде не все гаразд із внутрішнім світовідчуттям, і ці проблеми можуть сьогодні суттєво зіпсувати настрій вам та вашим ближнім. Допоможе вам, як втім, і завжди ваша сім’я і близьке оточення. Чоловік (або дружина) підбадьорить вас, поставивши перед вами зовсім несподівану проблему, і надвечір все як рукою зніме!

Близнюки – Сьогодні вам доведеться викластися на повну, щоб ваша кохана людина не змогла вас дорікнути в тому, що ви все робите абияк, без ретельності, старання і відповідальності. Тоді, мабуть, вам вдасться уникнути сварки та обміну претензіями, що дуже сприятливо вплине на ваш тандем.

Рак – Винятково водний день! Ви можете разом відправитися на риболовлю або басейн, на берег озера або до теплого моря. Вода сьогодні стане вашим талісманом більше, ніж будь-коли. Романтичність, ніжність, глибина почуттів – все це нахлине на вас на березі будь-якої водойми, за винятком хіба що ванни.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде про що вам розповісти. Однак будуть у нього і сумніви на тему того, а чи цікаво вам буде вислуховувати його історії та одкровення, тому, можливо, ви так і залишитеся в невіданні щодо його новин.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині захочеться обговорити з вами якусь новину, про яку будуть говорити на всіх телевізійних та радіоканалах. Навіть якщо вас це не цікавить, постарайтеся хоча б вислухати те, що вам кажуть, інакше потім сварки не уникнути.

Терези – Сьогодні ваша кохана людина надасть вам воістину неоціненну послугу, за яку ви довго дякуватимете. Але головне – це все ж таки не слова подяки, а безпосередні дії: скористайтеся набутими можливостями за призначенням!

Скорпіон – Сьогодні ви будете схильні до філософування, теми ваших міркувань будуть переважно абстрактними. Причому вам буде необхідно, щоб ваша кохана людина обов’язково міркувала про вічне разом з вами. Його ж така перспектива залучатиме замало — можливі конфлікти.

Стрілець – Дуже вдалий день для того, щоб поговорити наодинці. Але варто мати на увазі, що стіни мають вуха, так що усамітнюватися рекомендується просто неба. Добре було б – у глухому лісі, щоб вас там ніхто помітити не міг.

Козеріг – Сьогодні у ваших стосунках настануть деякі зміни. Причому вони будуть не тимчасовими, а постійними. Починаючи з цього дня, звикайте до нового бачення вашої коханої людини і до того, що і ви для неї тепер виступаєте в новій якості. Це буде не так складно, як здається.

Водолій – Сьогодні вам варто в чомусь поступитися вашій коханій людині, щоб вона заспокоїлася і перестала переживати з якихось приводів, які ви щиро вважаєте дрібничними. Нехай цей ваш маленький подвиг стане справжнім прикладом глибоких стосунків для вас і для вашої половинки.

Риби – Сьогодні вам слід поводитися суворо і стримано, не кидатися в крайнощі і не дозволяти в них кидатися вашій коханій людині. Хоча певна схильність до подібної ексцентричної поведінки у нього явно спостерігатиметься – і лише у ваших силах усе це запобігтиме.

You cannot copy content of this page