fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні не варто ображатися на вашу кохану людину, навіть якщо вона робитиме речі зовсім недозволені. Його метою було принести вам задоволення, змусити вас посміхнутися і порадіти, а отже, в основі його негативної поведінки лежав добрий намір.

Телець
21.04 – 20.05

У вас на душі сіро й нудно. Тому вся ваша родина, і ваша половинка в першу чергу, ходить навшпиньки, щоб не спровокувати чергове виверження вулкана. Постарайтеся тримати себе в руках і з’ясувати для себе, чим обумовлені такі похмурі настрої і що в ситуації можна виправити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Безперечно, добре те, що ви оригінальні, самобутні і неповторні. Однак при цьому слід враховувати інтереси дорогої вам людини, зважати на її смаки, відповідати її вимогам. У будь-яких відносинах необхідно вміння підлаштовуватися. І сьогодні воно вам особливо знадобиться.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви побачите в поведінці вашої коханої людини ознаки егоїзму. А якщо не побачите – цілком зможете придумати їх самостійно. Подібні висновки повинні вас насторожити і змусити серйозно замислитися: а чи хочете ви проводити свій час поряд з людиною, яка найбільше любить себе?

Лев
23.07 – 22.08

Чим менше ви розповідаєте вашій коханій людині про ваше життя, ваші страждання і ваші ж переживання, тим менш близькими людьми ви один для одного стаєте. Якщо це і є вашою кінцевою метою – прийміть вітання, ви на правильному шляху. Якщо ж ні, то не варто так закриватись і тримати все в собі.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви зрозумієте, що ви з вашою коханою людиною – єдине ціле, яке не можна розділити навіть якщо дуже постаратися. Тільки ось намагатися все ж таки не варто, інакше несподівано може і вийти – різні дива у світі відбуваються. Таке вам, мабуть, ні до чого.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині захочеться почути від вас якесь одне, найголовніше слово, яке ви, напевно, знаєте, але чомусь при ньому повторюєте досить рідко. Ваше завдання – це слово згадати та в потрібний момент вжити. Ефект буде приголомшливий!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Якщо вам сьогодні дуже не хочеться робити щось – не робіть, слухайте своє серце. Втім, голос серця не буде для вашої коханої людини досить переконливим аргументом, тому для неї доведеться вигадати мільйон інших. Благо проблем із фантазією у вас бути не повинно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Ретельно обмірковуйте кожне слово, яке ви сьогодні скажете вашій коханій людині. Будь-яке необережне поєднання букв може поранити його, образити, змусити сховатися в раковину, з якої вам потім нелегко його подряпати. Краще будьте сьогодні мовчазними і просто посміхайтеся.

Козеріг
22.12 – 20.01

Чи не головне, що в людини зовні, а головне, що всередині. Однак хочеться при цьому, щоб вам усі заздрили не тільки тому, що ваш обранець такий гарний, а й тому, що він такий гарний, привабливий, привабливий і взагалі най-най. Що ж, його імідж у ваших руках. У розумних межах, звісно.

Водолій
21.01 – 18.02

Водоліям сьогодні зірки рекомендують глобальні роботи по дому. Генеральне прибирання, а краще і зовсім ремонт. Причому можете сміливо братися за найбруднішу і пахучу частину праць – фарбування вікон, дверей, покриття лаком якихось поверхонь і т.п. Піде на ура, до того ж нині ви будете найменш сприйнятливими до будівельних “ароматів” з усієї вашої родини.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина навіщось поставить собі за мету: залякати вас. Причому ці страхи будуть не стільки реальними, скільки перебільшеними ним до неможливості. Справжня фабрика з виготовлення високоякісних слонів із мух будь-якого виду. А ви не бійтеся!

You cannot copy content of this page