fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто простити вам якусь образу, витівку або жарт, якого ви ніякого значення не надасте. Однак вашу половинку вона дуже зачепить і змусить багато про що задуматися, причому переважно не про найприємніше.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому щось у ваших відносинах з нею розладналося. Постарайтеся залагодити все те, що пішло не так, мирним шляхом, бо в іншому випадку, висновки він зробить найнеправильніші і діятиме в повній відповідності з ними.

Близнюки – Не варто сьогодні піддаватися на спокуси та вмовляння. Зрештою, ваші почуття по відношенню до дорогої вам людини набагато важливіші за те, що пропонує вам доля-спокусниця. І хоча вам часом буде дуже цікаво, заплющите очі і пройдіть повз. Так буде краще.

Рак – Ракам нині може спасти на думку почати скаржитися на втому. Цілком ймовірно, що вас уважно вислухають, зроблять співчутливий вигляд і тут же попросять зайнятися чимось. І заперечити вам нічого. Єдиний шанс відпочити – поїхати на день у гості до родичів чи друзів.

Лев – Цього дня вам не захочеться розумітися ні на своїх почуттях, ні на почуттях вашого партнера. Тільки жити кожною хвилиною поруч із ним, радіти, сумувати, бути його частиною, його половинкою, його щастям та горем. Може бути, розчинятися подібним чином – це не так і погано?

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко виправити ваш настрій, навіть якщо вам здаватиметься, що йому для цього не доведеться докладати майже жодних зусиль. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб його спроба увінчалася успіхом. Від вас також багато всього залежить.

Терези – Цього дня ваша кохана людина захоче повною мірою проявити свою ерудованість, начитаність, логіку та інші корисні розумові навички, якими він володіє. Зворотний бік медалі – він цілком може почати самостверджуватись за ваш рахунок, а це вже не є добре.

Скорпіон – Сьогодні вам належить зробити важливий телефонний дзвінок, який внесе значні корективи у ваше особисте життя. Тому підготуватися до нього слід ґрунтовно: ретельно продумати, вимкнути все те, що може заважати та налаштуватися відповідно. Повинно вийти!

Стрілець – Не будіть звіра в тому, хто старший за вас, або вище за становищем! Краще взагалі не трапляйтеся йому на очі — інакше дуже велика ймовірність втратити будь-яку надію на вільний час, а значить — і на особисте життя.

Козеріг – Сьогодні вам буде непросто зважитися на відповідальний крок і перевернути якусь сторінку у вашому особистому житті, а значить, і в житті вашої коханої чи потенційно коханої людини. Однак крім вас цього зробити буде, на жаль, нема кому, тому доведеться зважитися.

Водолій – Сьогодні вам буде непросто розібратися у ваших почуттях, зрозуміти, що ж вас глине чи тішить. А значить, настрій у вас скакатиме абсолютно непередбачувано, і вашій коханій людині доведеться з цим змиритися, щоб почуття залишилися все ж таки позитивними.

Риби – Дозвольте собі бути слабким поруч із вашою коханою людиною. Можна навіть сльозу пустити, якщо є таке бажання. Ваша половинка вас зрозуміє, приголубить та зробить все можливе для того, щоб вам стало добре, тепло та затишно. В іншому випадку ви можете замкнути себе у високу недоступну вежу, звідки доведеться вас рятувати.

You cannot copy content of this page