fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам важливо буде закінчити якусь невідкладну справу, яка висітиме над вами Дамокловим мечем. Постарайтеся зробити це якнайшвидше, інакше вашій коханій людині буде неприємно, що ви приділяєте йому так мало часу і сил, і він зробить з цього неправильні висновки.

Телець
Сьогодні вашу кохану людину ображатимуть якісь ваші слова чи дії, в яких ви нічого образливого бачити не будете. Постарайтеся змиритися з тим, що має підвищені чутливість і ранимість – і зробити з цього відповідні висновки.

Близнюки
Сьогодні вас дратуватимуть багато дрібниць, пов’язані з поведінкою вашої коханої людини як у суспільстві, так і з вами наодинці. Намагайтеся бути терпимішими до проявів його характеру, а потім зрозуміти для себе, що саме вас настільки вивело з себе. Так йому пояснити буде простіше.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко звикнути до того, що ви – особистість самостійна і має право на особистий час, особистий простір і особисту думку. Однак вам варто твердо стояти на своїх позиціях та відстоювати власну територію.

Лев
Сьогодні ваша кохана людина захоче вам показати себе з кращого боку, на честь чого довго розповідатиме про свої досягнення, подвиги і звершення. Намагайтеся не посміхатися на всі ці його спроби поблажливо і не дивитися зверхньо. Краще щиро захопитеся: адже він і справді чудовий…

Діва
Дівам зірки радять сьогодні переставити ваше ліжко, те саме, на якому ви спите з партнером, в інше місце вашої квартири. Можливо, це вирішить відразу кілька проблем: вам тепер не дутиме від вікна, а ті охи та зітхання ночами з сусідньої квартири будуть чути не так сильно.

Терези
У цей день одна з ваших шкідливих звичок відіграє вирішальну роль у вашому особистому житті. Можливо, вона приверне до вас увагу людини, яка є вашою Долею. А може, стане останньою соломинкою, що переломила хребет верблюду, тобто через неї ваші стосунки і перейдуть на інший. давно очікуваний рівень.

Скорпіон
Те, що вам здається дрібницею, чимось незначним і минущим, насправді є дуже важливим, фактично визначальним у ваших стосунках. Сьогодні вам доведеться з’ясувати, що це, і виходячи зі зробленого висновку разом придумати, що з усім цим робити далі. Не поспішайте, часу у вас багато.

Стрілець
Сьогодні вам буде досить важко змусити себе прийняти будь-яке рішення, яке вплине на долю, настрій і, можливо, щастя вашої коханої людини. Проте ви й самі знаєте необхідність такого рішення – нічого не поробиш.

Козеріг
Сьогодні ви відчуєте по відношенню до вашої коханої людини стільки ніжності, що вам страшно буде зізнатися в тому. що ви, в принципі, здатні стільки відчувати. Вашій коханій людині теж доведеться довго дивуватися з цього приводу, якщо вона про вашу ніжність дізнається, зрозуміло.

Водолій
У цей день вам буде приносити задоволення шокувати вашу кохану людину, причому будь-яким доступним вам способом. В принципі, йому й самому подобатиметься шокуватися, хіба що надто серйозні експерименти над його психікою ставити не треба: його інфаркт вам, мабуть, не потрібен.

Риби
Ваша робота чи навчання настільки захлеснула вас, що про існування особистого життя ви вже, здається, і забули. Постарайтеся якось припинити це неподобство або це спробує зробити вашу кохану людину, якщо така у вас ще залишилася в результаті вашої бурхливої ​​діяльності.

You cannot copy content of this page