fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні для вас дуже важливо розвеселити вашу кохану людину, змусити її посміхнутися вашому жарту, анекдоту, натяку або підколу. Якщо це вийде – можете сміливо вважати себе справжнісіньким переможцем. Якщо ж ні – що ж, вам є чого прагнути.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша кохана людина захоче проаналізувати те, як пройшло ваше спільне свято і що вам робити з усім тим, що ви під час нього зробили та вирішили. Не заважайте йому в цьому справді важливому занятті: може воно принесе користь і йому, і вам, і вашому тандему.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цей день ви навряд чи згадуватимете з ніжністю, проте, швидше за все, шкодувати про вчинене теж не станете. Що ж, коли зважилися рубати мости — давайте, дороги назад у таких випадках зазвичай немає.

Рак
22.06 – 22.07

Сприятливий день для флірту. Сьогодні всі ті, хто мають фізичну нагоду бути зачарованими, будуть зачаровані вами. Тобто будувати очі стовпам не варто, а решті дуже навіть рекомендується. Якщо у вас ще немає коханої людини, вона цілком може з’явитися.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні можна назвати днем ​​розгубленості. Ви досить чітко бачили перспективи, ви достеменно знали, що з вами буде завтра, післязавтра, через тиждень, через рік. Ви однозначно могли вказати місце вашої коханої людини у ваших планах. І раптом вас наздогнали сумніви! Намагайтеся їх дозволити.

Діва
23.08 – 23.09

Хтось від великого розуму може спробувати переконати вас у тому, що ваше особисте щастя — міф, ваші стосунки з коханим ненормальні, і взагалі, у вас все не як у людей. Гоніть порадника геть.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня вам можуть освідчитися в коханні, причому ви цього не хотітимете і чекатимете, відповідно, теж. Однак відреагувати потрібно так, щоб не відбити у зізнається полювання робити це по відношенню до когось ще на все життя. А таке може статися…

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам буде дуже сумно та самотньо. Вашій коханій людині, втім, теж, але ні ви, ні вона не зізнаєтеся один одному у ваших настроях, хоч би як парадоксально це звучало. Можливо, не варто приховувати своїх настроїв, особливо якщо вони визначають модель поведінки?

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ви давно хотіли висловити вашій половинці все, що ви думаєте про неї, зробіть це сьогодні. Коли ж ще, як не нині? Однак від різких словоформ краще утриматися: цією олією кашу можна зіпсувати легко.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні основним ворогом вашого особистого життя стане техніка. Інтернет не працюватиме, СМС – доходити і взагалі плоди людської думки повернуться до вас спиною. Прийде по-старому: писати листи і зустрічатися особисто. Начебто ці канали повідомлення виявляться на вашому боці.

Водолій
21.01 – 18.02

Водоліям сьогоднішній день може принести непогану педагогічну практику. Надто вже він буде сприятливий для передачі знань підростаючому поколінню. Особливо – для навчання дітей іноземним мовам. Тільки не перестарайтеся, не варто впихати в їхні голови відразу все, що знаєте самі, інакше ви ризикуєте втратити з ними порозуміння.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам слід дати вашій коханій людині відчути себе дорослою, самостійною і незалежною від будь-кого, у тому числі і від вас. Пустіть його у вільне плавання, підкресливши своєю поведінкою той факт, що воно дійсно вільне

You cannot copy content of this page