fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 11 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде непросто відмовити в чомусь вашій коханій людині, однак зробити це доведеться так чи інакше, оскільки його бажання ніяк не співпадатимуть з вашими бажаннями та можливостями. Намагайтеся зробити це тактовно, але твердо і переконливо, щоб нічим його не образити.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко повірити у вашу правоту, тому він буде все перевіряти ще раз після вас по тисячі разів, якщо не більше. Намагайтеся не дратуватися з цього приводу. Зрештою, кожна людина має право на сумнів та недовіру.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже сумно і самотньо, і тільки вам буде хоч якоюсь мірою під силу вилікувати його від його поганого настрою і позбавити неприємних передчуттів. Для вашої половинки ви найкращий лікар душі, про що самі чудово знаєте.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні порадуйте вашу кохану людину якими-небудь кулінарними вишукуваннями. Цілком пригодиться щось не дуже складне, зате приготоване власними руками і з власною душею. Яєчня, наприклад. Навіть якщо щось у вас не вийде – не біда. Головне – бажання та увага.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня зірки радять вам повністю і повністю покладатися на випадок. Якщо щось має статися у вашому особистому житті, воно обов’язково станеться саме, ви будете прагнути цього або уникати цього чи ні. Тому дозвольте собі хоча б сьогодні розслабитися та плисти за течією.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина зробить вам незвичайну і досить сміливу пропозицію, від якої вам буде дуже проблематично відмовитися, та й не захочеться, чесно кажучи. Постарайтеся прийняти його максимально коректно, щоб ні у вас, ні вашої коханої людини не виникло сумнівів у правильності рішення.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви будете напрочуд самостійні в судженнях: навіть ваша кохана людина не буде для вас авторитетом. Така неувага до його думки може його досить серйозно образити, тому постарайтеся хоча б вдати, що ви берете до уваги його аргументи.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Зірки рекомендують влаштувати сьогодні світський день: відвідати якийсь клуб, ресторан або театр, причому обов’язково разом з вашою коханою людиною: без нього ця витівка стане дійсно безглуздою і взагалі непотрібною. Нехай ваша пара буде найпрекраснішою з усіх, які зустрінуться вам під час раутів!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вас відвідає натхнення у всьому, що стосується відносин із вашою коханою людиною. Він буде приємно здивований вашими несподіваними ідеями, вишуканими компліментами і приголомшливими подарунками, якщо ви вважаєте за потрібне їх робити, зрозуміло. Загалом, робіть – і оплески вам забезпечені!

Козеріг
22.12 – 20.01

Навіть якщо ви вважаєте, що особа, яка вам сподобалася, значно молодша або набагато старша за вас, а значить, нічого хорошого з вашого знайомства вийти не може, все-таки спробуйте підійти і привітатися. По-перше, зовнішність буває оманлива, а по-друге, біологічний вік далеко не завжди відповідає духовному.

Водолій
21.01 – 18.02

Водоліям сьогодні сприяє Фортуна – сімейна ідилія не буде порушена майже нічим. Усі будуть задоволені та чимось зайняті. Однак якщо ви не зовсім впевнені в розумності членів своєї сім’ї, не залишайте їх без нагляду, як би чого не наробили.

Риби
19.02 – 20.03

Не намагайтеся нині помістити мух і котлети в один посуд — тобто кохану людину і своїх друзів в одне приміщення. Незадоволені будуть усі, ви насамперед.

You cannot copy content of this page