fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вас захлисне хвиля романтизму, і ви захочете, щоб у ваших стосунках з вашою ж коханою людиною все було як у романі: величезні букети квітів, пристрасні зізнання, гарні краєвиди та млосні погляди… Тільки оберіть роман зі щасливим кінцем, іншого вам не потрібно.

Телець

Постарайтеся сьогодні звільнити вашу кохану людину від будь-яких зобов’язань. Йому, звичайно, буде нелегко від них відмовитися, бо виконувати їх він вважає своїм обов’язком, проте без них йому в цей день буде набагато простіше, ніж із ними.

Близнюки

Безтурботна пора! Так почувається школяр першого дня літніх канікул. Попереду стільки вільного часу, що, начебто, можна нікуди не поспішати! Однак це відчуття оманливе. Поспішайте зробити сьогодні все, на що вам не вистачало часу вчора.

Рак

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся про цінність сім’ї і про те, яку роль ця цінність відіграє у вашому житті та в житті вашої коханої людини. Зірки рекомендують подумати над цими питаннями разом – мабуть, і плани на майбутнє якісь вишикуються, більш-менш визначені.

Лев

Сьогодні вам нескінченно набридне роль інтелектуала і вічно зайнятої людини і ви дозволите собі провести день далеко від справ, розумних книг і філософських бесід на великі теми. Цілком можливо, ваша кохана людина не відразу зрозуміє і оцінить ваш вибір, однак зірки сподіваються, що рано чи пізно вона вас зрозуміє.

Діва

Сьогодні чудовий день для того, щоб почати щось колекціонувати. Звичайно, можна збирати і невинні марки, і скляні іграшки, і рожевих слоників. Вам цілком може спасти на думку збирати шанувальників. Нині в колекцію повинен потрапити дуже непоганий екземпляр.

Терези

Сьогодні сприятливий день для того, щоб познайомити вашу кохану людину з батьками або друзями – загалом, з тими, хто вам близький і дорогий. Саме в цей день велика ймовірність того, що вони сподобаються один одному і тому дуже захочуть продовжити спілкування.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати вам, що саме слід робити далі, як поводитися і що робити, оскільки ви будете більш ніж самостійні в цьому питанні. Постарайтеся, однак, не нехтувати його порадами – про всяк випадок.

Стрілець

Якщо сьогодні вам важко буде пояснити що-небудь вашій коханій людині словами, спробуйте зробити те саме за допомогою пісні. Нехай мелодія створить потрібний настрій, а слова доповнять думку, зроблять її більш досконалою та завершеною. Може, так йому стане зрозуміліше?

Козорог

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним постане щось на кшталт бар’єру, перепони, чогось непереборного та дуже страшного. Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і в жодні компанії не виводити. Хіба якщо сам попросить.

Водолій

Направте сьогодні свою енергію у мирне русло, інакше вона зруйнує все довкола! День може принести новини, які вас або дуже сильно або засмутять, або дуже порадують. Ваша реакція може бути непередбачуваною. Зірки не радять вам трощити все навколо – меблі грошей варті!

Риби

Сьогодні вам доведеться щось втратити. Зірки дуже сподіваються на те, що це буде лише дрібна монетка або щось зовсім непотрібне. Тому що теоретично втратити ви можете будь-що, у тому числі і любов, і вашу кохану людину. Будьте уважні!

You cannot copy content of this page