fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 червня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться все вам повторювати або пояснювати по кілька разів: одного або максимум двох буде більш ніж достатньо. Періодами його навіть дещо обурюватиме така ваша тямущість, проте нічого з нею вдіяти буде не можна.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться поставити над вами якийсь науковий чи малонауковий експеримент. Опиратися цьому чи ні – залежить від вас. Боляче вам, швидше за все, не буде, а ось інтерес до експериментаторства цілком може прокинутися.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам не варто надто вірити вашій коханій людині і сподіватися на те, що вона беззаперечно та оперативно виконає все те, що вам наобіцяла. Швидше за все це виявиться міфами, казками, фантастикою – чим завгодно, тільки не правдою. Що ж, бувають у житті прикрості…

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб робити помилкові висновки з поведінки вашої коханої людини та вірити їм беззастережно. На жаль, вони далеко не завжди будуть вірними і добре, якщо в половині випадків ними можна було керуватися при виборі тієї чи іншої моделі поведінки.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви зробите якесь відкриття щодо вашої коханої людини. Не можна сказати, що воно вас дуже порадує, але і засмутити воно вас до пуття не засмутить. Просто тепер вам доведеться жити ще й із цим знанням. Можливо, воно навіть принесе вам своєрідне задоволення.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина обов’язково скаже вам щось дуже важливе, серйозне та дивовижне, про що ви самі б ніколи не здогадалися без його підказки. Постарайтеся це щось почути і гідно оцінити, щоб потім знову і знову згадувати, бажано в найкращі моменти.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день ваша кохана людина потребуватиме вашої підвищеної уваги, бо за її відсутності може зробити дурість будь-якого рівня, в тому числі і таку, наслідки якої будуть незворотні. Отже, ваш ненав’язливий контроль піде лише на користь і вашій половинці, і вашим стосункам.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вам догодити, проте ви не будете надто вибагливі та вимогливі. Просто йому, можливо, місцями не вистачатиме здогадливості та впевненості у власній правоті. Втім. Постарайтеся прийняти з радістю будь-який результат.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина безперестанку дивуватиметься вашій поведінці: її нелогічності, непередбачуваності та незрозумілості. Однак не варто надто дбати про те, що про вас подумають: зрештою, нехай любить вас таким, яким ви є. Хоча б цього дня.

Козеріг
22.12 – 20.01

Ваше завдання на сьогодні – розпланувати ваше спільне життя на місяць уперед. Вказати точну дату, коли вашій коханій людині слід любити вас ще сильніше, важкувато, а ось вирішити, коли ви разом підете в театр, кіно чи на виставку – цілком вам під силу. Тільки запишіть усе, інакше забудете!

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні на вас чекає якась велика і світла радість у сфері вашого особистого життя. Спеціально її будуть готувати для вас або вона виявиться ненавмисною – зіркам невідомо, проте в тому, що вона буде, сумнівів немає. Тільки не пропустіть її, роздивіться, зауважте!

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина порадує вас деякими новинами, які виявляться вам приємною несподіванкою. Не забудьте подякувати гінцю за добрі звістки і заохотити його на подібні дії надалі. Тоді і новин добрих більше стане… І найчастіше.

You cannot copy content of this page